Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netszerelem - megtörténhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netszerelem - megtörténhet?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy történt-e már veletek, hallottatok-e már, vagy olvastatok-e arról, hogy két ember megismerkedett neten és egymásba szerettek már azelőtt, hogy találkoztak volna?
2011. febr. 20. 17:29
1 2
 1/16 Stojkovic ***** válasza:
100%
Ilyen előfordulhat. De talán a szerelem kicsit túlzás..... Viszont erős vonzalom és valamiféle lelki kötődés előfordulhat. Ha ezt lehet szerelemnek nevezni, akkor van ilyen.
2011. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán lehetséges.
2011. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem megtörtént xDD

De azóta nem ismerkedek neten...

2011. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
velem megtörtént :D ezen kívül érdekelnek részletek?:)
2011. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

persze hogy érdekelnek :)

nálam konkrétan az van, hogy megismertem egy srácot társkeresőn, éjjel-nappal beszélünk, telefonon is napi 2-3 órákat, odáig még nem jutottunk el, hogy találkozzunk, de egyszerűen ijesztő, hogy mennyire elvarázsolt.. és ez a másik oldalról kicsit még durvább. nem tudom hova rakni ezt az egészet, nem értem hogy tud ilyen hatást kiváltani belőlem látatlanban..

2011. febr. 20. 17:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem is megtörtént már, szóval tapasztalatból tudom, hogy létezik "netszerelem". Sőt, ilyen esetben könnyebben is kialakulhat a lelki kötődés (ami a szerelem alapja), mivel interneten keresztül az ember hajlamosabb könnyebben kiadni magát, hajlamos a teljes nyíltságra, őszinteségre, s ehhez jön még az a tény is, hogy a felek távol vannak egymástól, nem találkozhatnak, ezáltal az érzés titokzatossággal, rejtélyességgel, vágyakozással telítődik, ami szintén remek táptalaj a szerelem számára.

Ennek legfőbb sajátossága az idea megteremtése: amikor a másik fél inkább a fantázia szülöttje lesz, semmint hús-vér személy; az ember egy képzetbe szeret bele, ami csodálatos és egyszersmind veszélyes dolog is.

2011. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 szimpla ***** válasza:
100%
lehetséges.....sőt... :) én neten ismertem volt meg egy fiút....utánna két évig együtt voltunk, csak túl nagy volt a távolság...nekem ő volt az első úgymond "nagy Ő". A mostani barátommal is egy éve vagyunk együtt...őt is neten ismertem meg...úgyhogy, hajrá, viszont, azért vigyázz magadra...
2011. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi legkomolyabb (másfél éves) kapcsolatom úgy kezdődött, hogy pár órára találkoztunk, de utána majdnem egy hónapig csak interneten beszéltünk, és szerintem ez alatt alakult ki igazán a szerelem.


A mostani barátnőmmel szintén egy társkereső oldalon "találkoztunk" össze, aztán az első valódi találkozás előtt online beszélgettünk annyit, hogy elég biztos voltam benne, hogy szerelmes vagyok :)

2011. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Szia!


Igen megtörténhet, én vagyok rá az élő példa. Ezelőtt 9 évvel egy rádióműsorban kerestem társat vígasztalásként, nagyon el akartam felejteni az első szerelmemet. (ő netes volt és a távolság állt közénk.) Mindent elkövettem, hogy új párt találjak. Megtörtént :-))

Először telefonon tartottuk a kapcsolatot, az első beszélgetések után eldöntöttük találkozni akarunk egymással, és szerencsénk volt. A sors össze hozott minket. Megtaláltam benne azt a férfit akit elképzeltem, és minden kritériumomnak megfelelt. 7 évnyi együttjárás után összeházasodtunk, és most boldog szülei vagyunk egy 1 éves huncut kisfiúnak.

2011. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

jaj sok boldogságot mindenkinek:)

olyan ó ezeket a sikersztorikat hallani.

én túl földhözragadt vagyok ahhoz, hogy higgyek ebben, és most is leginkább hülyének nézem magunkat, hogy hogy juthattunk odáig, hogy látatlanban ennyire odalegyünk egymásért. de nemsokára találkozunk, nagyon remélem, hogy élőben még jobb lesz:)

2011. febr. 20. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!