Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem megy a csajozas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem megy a csajozas?

Figyelt kérdés
15/F vagyok, de meg olyan csajom nem volt hogy ket hetnel tovabb egyutt legyunk, es ilyenbol se sok. Pedig vicces vgyok, sokak szerint jol is nezek ki, gitarozok, zongorazok, stb. Mivel eleg inteligens vagyok (nem bolcskodeskeppen), altalaban az okosabb csajok nak jovok be, de akinek bejovok, az altalaban eleg csunyacska... Mit lehetne tenni?
2011. febr. 20. 00:30
1 2
 11/16 anonim válasza:

tesó vedd lazábra dolgokat és ne legyél okoska és ha ez sikerül akk ne fély mjad buknak rád a sunák

aláirás:bránner májszter

2011. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

22:05 es vagyok

Igen a szerelem vak...de az első benyomás mégi csak a kinézet határozza meg. Ja és bráner májszternak tök igaza van. Vedd lazára xD

2011. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

talán más tipúsú lányoknál próbálkozz. én is vmi ilyesmiben vagyok csak fordítva.. küldj képet és akk elmondom hogy külsőleg min változtass

15/l

2011. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban sokan átmenetileg csunyacskak. Majd megszepulnek! Jovore mar egesz mas fizimiskajuk lesz, mint idén!:)
2011. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt valaki írta, hogy add lejjebb az igényeidet...hát én nem ajánlom. Kipróbáltam és nekem nem vált be. Minek járnál egy olyan lánnyal, aki igazából nem is tetszik vagy egyáltalán nem is vonz.


Szóval én azt mondom ne légy megalkuvó. A lényeg, hogy legyél határozottabb egy kicsit, tudd, hogy mit akarsz, hidd el magadról, hogy képes vagy megtartani egy lányt. Jusson eszedbe az is, hogy nem lenne veled, ha nem téged akarna. Tehát csak felfogás kérdése az egész, és meglátod, minden megváltozik.


Sok sikert !!

2011. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha tetszik egy lány udvarolj neki és győzd meg arről h szereted.Hízelegj a lányoknak akkor biztos befogsz jönni nekik.
2011. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!