Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem megy a csajozas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem megy a csajozas?

Figyelt kérdés
15/F vagyok, de meg olyan csajom nem volt hogy ket hetnel tovabb egyutt legyunk, es ilyenbol se sok. Pedig vicces vgyok, sokak szerint jol is nezek ki, gitarozok, zongorazok, stb. Mivel eleg inteligens vagyok (nem bolcskodeskeppen), altalaban az okosabb csajok nak jovok be, de akinek bejovok, az altalaban eleg csunyacska... Mit lehetne tenni?
2011. febr. 20. 00:30
1 2
 1/16 Panda Péter ***** válasza:
még baromira nem vagy elkésve. egyébként is, a kínálat szélesnek néz ki, de valójában csak néhány gyöngyszem van a tengerben, szóval ha valami különleges fogásra vágysz, akkor alaposan kell keresgélni.
2011. febr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem megy a csajozás, akkor valszeg mégse nézel ki olyan jól. Add lejjebb az igényeidet, mert már az átlagosan kinéző csajoknak is csak a jóképű srácok jönnek be.
2011. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kkzz ***** válasza:
82%
Annyira azért nem kell ám intelligensnek lenni, hogy még ezt a szót sem tudod leírni.
2011. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egy kerdes... veled nem tortent meg soha, hogy elgepeltel valamit? Miert kell mindenbe belekotni? Ja, es masodik, koszi, lehet hogy igazad van...
2011. febr. 21. 20:59
 5/16 cottoncutee ***** válasza:
100%
Mert nincs szuperszopkártyád.
2011. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem vagy szép, akkor tegyél érte valamit itt a nyári szünet. Én is ezt csináltam xD. Amióta kockahasam van azóta sok-sok szép csajnak bejövök. :D 14/F
2011. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Próbálj egy kicsit nyitottabb lenni! Használd ki hogy intelligens vagy és okoskodj a csajnak csak úgy viccesen, a világnézetedről pl(de ezzel csak óvatosan ne higgye hogy túl okos vagy hozzá)Nagyon jó ha tudsz gitározni meg zongorázni-komponálj neki vmi ;)Ha olyan lányoknak tetszel akik neked nem jövi be akkor próbáld meg szépen finoman elutasítani.
2011. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja ja széped utasítsd el, mert ha elküldöd a f*sz-ra meg leszidod akkor te is rosszul fogod magad érezni. Én mindig ezt mondom: Szép csaj vagy, de már van barátnőm.
2011. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen kezdődik majd egyáltalán a rendes szerelmi élet, szerintem, innentől kezdve egyre ügyesebb leszel. Egyre nő a kapcsolatok hossza, mélysége, száma... Ne akarj hamar megérni, nem érdemes. Mindenesetre az igényeidet szerintem ne helyezd magasra, majd 20 évesen ráér, akkor már annyi csajjal voltál, hogy tudod, mire számíthatsz, milyen típusú akit feleségül is vennél. :)
2011. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

22:14:

Ez nem biztos, hogy úgy lesz, ahogy mondod. Én 17 vagyok és 1 bnőm sőt barátom se volt. Nem vszínű, hogy 20 éves koromra sok nővel leszek.


Kedves kérdező:

Nem kell elkeseredni, eljön az igazi, ha jól nézel ki, biztosan, de ha annyira nem, akkor is, mert a szerelem vak, ha minden igaz. :)


17/F

2011. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!