Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz a csajozás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a csajozás? És milyen jeleket ad egy lány hogy szeretne veled járni?

Figyelt kérdés

Hy (picit hosszú de megéri elolvasni)

van egy nagy problémám.Tetszik egy lány de van barátja.

Iszonyú keveset vannak együtt de csókolóznak meg minden.

Nem szemezünk egymással de rengeteget beszélgetünk nevetünk egymással ...stb...És múlt hete rámírt msn-en ahogy bejelntkezett 1 hétig most meg nem ír és nagyon szűkszavú mostmár nem kérdez ő stb...Léeik hogy azért mert már nemszeret vagy próbára tesz??

Énis céloztam rá hogy tetszik nekem..!

És tudom lépnem kéne de nemtudom hogymondjam el neki a szemébe hogy szeretem...!Mert ő egy középpontja az osztálynak és mindig a barátnőjivel van.Kb msn-en tudunk csak dumálni / a barátnőivel nem dumálok...!

Mit tanácsoltok???

(Én most lettem 15 ő most 14...)


2009. dec. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sose szerett. Neviccelj már. Csak msn függő. Főleg ha barátja van akkor ennyi.
2009. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemértem boccs...Miért nem??
2009. dec. 2. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. jaj hát ha senki nem válaszol akkor írok valamit. Szerintem az osztály legszebje alapból mindenkinek bejönne. De nem lehet mindenkié. Az hogy egyszer beszélt veled az még nem jelent semmit. És vele amúgy is nyilván ezrével akarnak járni a pasik. nemgyőzi lekoptatni őket.
2009. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 General ***** válasza:

Szerintem sem érdekled őt. Ha meg keresne a suliban is, hogy beszélgessetek, akkor azt mondanám, hogy LEHET, hogy van esélyed. De úgy látszik nincs. Felejtsd el. Van ez így. Lesz más...


23/F

2009. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!