Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rendes fiúk mitől rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes fiúk mitől rendes fiúk és miért nem kellenek a nőknek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 20:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja és nem minden nő a külsőt nézi. Jó pasiból több van, mint jó humorú értelmes pasiból, nekem az utóbbi a zsánerem.
2011. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sztem én is jó humorú, értelmes pasi vok, még rendes is, mégse kellek senkinek a külsőm miatt, szal...
2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
rendes fiú többnyire nyomorék, akinek nem jut semmi, de ezt arra fogja, hogy ő rendes...
2011. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Osztom az első válaszoló nézetét, a túlságosan jó fiúk egy idő után nagyon unalmassá válnak.....igaz, hogy a nő egy idő után még magánál is jobban ismeri majd, nekem is van ilyen jófiú haverom, akiből tökéletes, hibátlan férj lenne, ebben egy percig sem kételkedem! Anyám szerint nagy hiba, hogy nekem nem kell egy ilyen "ritka kincs", mert később bánni fogom.....de az az igazság, én nem bánom! A kissé kiszámíthatatlan, szeszélyes férfiakat kedvelem, akikben van valami plusz érzelmi töltés, akik mellett az érzelmek széles spektrumát megtapasztalhatom, a szenvedélyes szerelmet épp úgy, mint a szenvedést, talán ez jelenti a teljességet....a szenvedés pedig nem a szükségszerűen elkerülendő rossz, hanem az élet természetes velejárója, el kell fogadni, mert nélküle nem tudjunk megbecsülni a jót és az igazi szerelmet....

egy tökéletes jófiú mellett nincs szenvedés, mert nem enged szenvedni de nincs szenvedély sem, mert a szenvedés nélküli lét nem ad elég motivációt/érzelmi töltést hozzá, hogy a szenvedély, a szerelem kialakulhasson....

Tudod, engem ki motivál? Imádom a The Dark Knight Joker figuráját, na ő a főgonosz, a kiszámíthatatlan pszihopata, de a Dexter c. sorozat is isteni, imádom Dextert is....és itt megjegyzem, nem a külső fogott meg, hanem ezeknek a negatív de határozott figuráknak az érzelmi töltése,ami átlagon felüli erejű....

Batman, a jófiú annyira se érintett meg, mint Woody Allen a legsz*rabb filmjeiben,még annál is unalmasabb volt...

2011. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Tehát akkor minden pasiban van egy kis "selejtesség"?

Egy válaszoló szerint:

Jóképű-de nem rendes, mert megteheti (??)

csúnya, rendes - mert kompenzál?


Egy rendes fiú miért nem lehet jóképű? Tegyük hogy sok nője lehetne, de ő mégis csak rendes. Ilyen miért nincs?

2011. febr. 17. 21:30
 16/19 anonim ***** válasza:

Az többi kommenthez még annyit, nem a külső számít! Ha sikeres férfi akarsz lenni: légy bátor, határozott, kiszámíthatatlan, ne udvarolj sokat, legyen saját egyéni stílusod, karaktered, hidd el, ez az amitől a nők elolvadnak! Nem kell azért görénynek vagy durvának se lenni, a partnerkapcsolat akkor a legjobb, ha a szerelmed egyben a legjobb barátod is...erre kell alapozni hosszútávon a kapcsolatot, mert a szerelem tüze 3-4 év után lehűl és ha nincs más alap, vége. Én 4 évig! éltem együtt egy olyan férfival, aki mindenki véleménye szerint!!! rettenetesen csúnya volt, a szüleim annyira szégyellték, hogy ha rokonok jöttek, nem lehetett ott...

és nem a külseje alapján választottam őt, hanem a határozott egyéni karaktere, kiszámíthatatlansága, érzelmi töltése miatt, a szexben se csalódtam.....az, hogy vége lett, egész más okok miatt szakítottunk, ennek nem volt köze a külsejéhez...

2011. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én bírom a rendes fiúkat, de azért én ismerek olyanokat akik normálisak, okosak és mégis vagányak.
2011. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Néhány válaszon látszik, hogy az illető lányok az RTL Klubon nevelkedtek, és igen éretlenek. Nem kell nekik a rendes pasi, mert unalmas. Nézz szét a középkorúak között, milyen sok az elvált, és hányan nevelik egyedül gyermekeiket! Válasszák hát az "izgalmas" pasit, és majd nagyon "izgalmas" lesz 1 fizetésből meg a gyerektartásból élni, ha az illető megun... És meg fog, mert kell a változatosság. Ellenben a rendes emberek képesek életre szóló kapcsolatokra is, nemcsak "mai izgalmakra". És szexben semmivel sem rosszabbak, legfeljebb tapasztalatlanok, de nem is baj, érettebb fejjel egészen más lesz megélni a szexet, mint részeg tiniként.

Nekem az az izgalmas, ha egy lánnyal komoly kapcsolatban lehetek, ha számíthatok rá. Ha tudom, hogy igen, vele családom is lehet, velem lesz jóban-rosszban. Nekem izgalmas jövő a gyereknevelés.

Szerintem éppenhogy az izgalmasnak mondott pasi/csaj unalmas. Olyan egyformák! Nincs egyéniségük! Emmellett kiégtek, lehasználtak! És engem zavar, ha mellettem csúnyán beszélnek, egy rendes ember legalább képes modorálni magát, nem sül le a képem, ha meg kell jelenjek vele a társadalomban.

A magukat rendesnek vallók pedig legyenek igényesek, ismerkedjenek rendes fiúkkal/lányokkal, építsék a társadalmat, és észre se vegyék ezeket az "izgalmas"-nak mondott emberkéket!

2011. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Rendes fiú vagyok én is, hát ha nem kell a nőknek, akkor benyelhetik, tövig, 100x. A média is tehet róla, hogy ennyire elferdíti a világot. Azt láttam és tanultam én is, hogy szüleim ifjú koruk óta együtt voltak, és nagyon jó harmóniában volt a család amíg be nem következet egy tragédia.

A mai nők re inkább ez jellemző: (5 betűs szó), teljesen a megcsalás, több pasi, stb...

2016. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!