Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem az a fontos, hogy megimerj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem az a fontos, hogy megimerjék, milyen is vagyok?

Figyelt kérdés
Zavar titeket,fiúk ha egy lány mrgmondja hogy idegesíti hogy nem is ismeri és mégis ilyen hülye kérdésekkel jön hogy:hogy vagy?mit csinálsz?meg ilyenek.Na jó nem ilyen formában,de ezt hogy lehet megmondani, hogy ne legyen bántó.Ha egy ember meg akar ismerkedni akivel azelőtt nem igazán beszélt az kérdezzen,meséljen ne azt kérdezze hogy hogy vagyok vagy hogy mondjak vmi jót...nem így van?
2011. febr. 14. 21:22
 1/8 Turbocharger ***** válasza:
Nem igy van.
2011. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Turbocharger ***** válasza:
Mindigg kell kerulni a passziv kerdeseket, ezek olyanok amikre csak igennel meg nemmel lehet valaszolni. Leirnad a korod??? Kösz.
2011. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne megkérdezni a "hogy vagy" dolgot? vagy "hogy telt a napod"? Ha értlmesebb a leányzó akkor, látja, hogy a sárc érdeklődik utána, és nem balfék kérdésekkel kergeti. Msárészt normálisan visszaválaszol. Ha kevésbé jön le a dolog, akkor elintázi 1 szóval: szRul.


Az elejére: nem venném szép néven, ha egy lány az arcomba vágná, hogy mekkora tapló vagyok, még kérdezni sem tudok. Az ilyen húzások csak őt minősítik.

2011. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egyet értek veled.

Engem is rohadtul zavar, mikor valaki, akivel először beszélek/találkozok, ilyeneket kérdez:-D

2011. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem jó kiindulópont lehet egy beszélgetéshez, feltéve ha nem úgy gondolja, mint az angolok-amcsik "How are you?"-ja, amire nem kell válasz. Én személy szerint szívesen meghallgatnám, hogy milyen napja volt, mert ebből ki lehet indulni.
2011. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Úgy látom fiatal vagy még és nem olvastad Kunderától a Nevetés és felejtés könyvét sem...

Szinte teljesen lényegtelen, hogy mit kérdez tőled egy srác.

Ha nekem valaki megtetszik, megpróbálom beszéltetni. Az első reakciói nem számítanak, mert akkor még görcsös, izgul. Ha már feloldottam és beszédesebb, akkor sem számít, hogy mit mond. Teljesen lényegtelen, hogy mi történt vele aznap. Sokkal fontosabb, hogy miként élte meg és mit tart belőle fontosnak. Ami még ennél is lényegesebb, hogy hogyan fogalmazza ezt meg.

Tehát ha nekem nem tudnál válaszolni az ötödik felvetésemre sem, csak egy-két szóban és ebben semmi egyedit vagy szimpatikusat nem találnék, akkor már mennék is tovább.

2011. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
najó,mondjuk ez igaz lehet,hogy valójában nem is az érdekli amit kérdez hanem hogy hogy válaszolok rá.lehetséges hogy nem a kérdéssel van bajom hanem a kérdezővel...:)nekem valamért az a normális ha az első pár beszélgetésnél mindkét fél kérdez a másikról,érdelkődik(nem ilyen sablondumákkal hogy mit csinálsz?)amúgy 17 leszek
2011. febr. 15. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:

00:20-as vagyok

Én sem olvastam Kundera könyvét, de hasonlóan gondolom, nem a mi a lényeg, hanem hogy hogy adja elő. Ezért is, ha valaki új embert megismerek, akkor megkérdezem, hogy mi az, amit fontosnak talál magáról elmondani. Minden ilyesmi árulkodó.:)

2011. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!