Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem vagy ne? Mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy ne? Mit gondoltok? FONTOS!

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak. Egyik nap taliztam volna egy sráccal (először) de közbejött neki vmi, amit megértek és nem valószínű hogy így akart volna lerázni. Vagyis nagyon remélem.

Mivel elég messze lakunk egymástól így nem egyszerű összehozni egy talit. Most viszont dolgom akadt itt a városban és mi lenne ha írnék neki sms-t, hogy ráér-e? Csak nem akarok rámenős lenni, főleg úgy hogy 2 napja nem beszéltünk (ja amúgy szokott ilyen lenni h pár napig nem keressük egymást). Légyszi véleményt!


2012. ápr. 19. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
írhatsz neki, max. nem ír vissza..ha meg tényleg azért volt 'más dolga', hogy lerázzon, akkor magadat hozod kellemetlen helyzetbe
2012. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy nem akarok magamból hülyét csinálni.
2012. ápr. 19. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha rádobsz egy sms-t, hogy: "szia, itt vagyok a városban, ha ráérsz találkozhatunk" ettől még nem csinálsz hülyét magadból! ha érdekel a srác, egy próbát megér, és ha őt is érdekled, akkor meg hiba lenne elszalasztani....
2012. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne! Akármi fontos dolga is volt, legyen benne annyi, hogy igyekszik pótolni a dolgot. Én tutira megvárnám, amíg ő jelentkezik.
2012. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tuti írnék a helyedbe neki!
2012. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy sms-sel nem csinálsz hülyét magadból, ha csak annyit írsz amit az előttem szóló...

De megvárhatod amíg jelentkezik, így legalább tudod, hogy fontos vagy-e neki.

2012. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!