Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem őt? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem őt? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy fiúval, mindketten vonzódtunk egymáshoz. Elkérte a számom, de megkért, hogy én keressem, mert nincs pénz a telefonján és nete sincs. Erre mondtam, hogy ne haragudjon, de ha annyira akar megkeres, ezt nem a lánynak kéne megtennie. Azt mondta megpróbálja. Viszont azóta sem történt semmi(három napja találoztunk). Nagyon tetszik ez a fiú, de ha keresném is nem hívnám fel, csak smst küldenék neki. Igazából félek, hogy meggondolta magát, nem akarok nagyot koppanni. De úgy gondolom, ha tényleg annyira akarna akkor megkeresne. Nincs igazam? Ti mit tennétek? 22/L
2010. jún. 29. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én legalább egy hetet várnék.
2010. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Én biztos nem keresném:)Nehogy már ő adja ki utasításba hogy nekem kell őt keresni:)Ha annyira akar,keresni fog.
2010. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elkéri a számod, majd közli, hogy keress Te mert az Én telómon nincsen pénz? Ne haragudj de ez nagyon gáz szerintem... De ha mindenképpen keresni szeretnéd akkor várj egy hetet minimum szerintem is!
2010. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
jajjj...mit kell ezen ennyit problémázni?! Felhívod spontán megkérdezed nincs-e kedve valamelyik nap találkozni. Lekoptat legalább megtudod hogy nem jössz neki be annyira nem pazarolsz rá felesleges enrgiákat ha meg találkoztok jol érzitek magatokat akkor hajrá hajrá! :) Ne problémázz túl sokat ,és ne várj egy hetet, nem kell hogy azt higyje hogy egy hétig szenvedtél magadnak otthon felhívd-e vagy ne. Hívjad, beszélj vele! Sok szerencsét kívánok!!:)
2010. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sok a lehetőség. Lehet hogy csak hazudott mikor azt mondta nincs neten,meg pénz a telóján,és semmi különöset nem akart tőled. Ha még csak kevésszer volt tali,nem biztos hogy annyira érdekled,csak tetszel neki. Nem lehet tudni hogy annyira-e,hogy teperjen azért hogy mindenképp elérjen. Lehet tetszel neki,de nem akarja fárasztani magát azzal hogy megkeressen,ha teló sincs meg net se. Így az sms se jó,mert nem fog tudni valószínű visszaírni. Hívd fel,ha úgy gondolod lehet valami. :) Hajrá!
2010. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem keresném.
2010. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én sem keresném, ez nem lehet komoly kapcsolat kezdete, tuti.
2010. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem keresném. Ha nagyon akar, akkor keresni fog. Ezzel a "nincs feltöltve a telefonom"-dumával csak azt akarta, hogy fuss utána. Egyelőrene lovalld bele magad ebbe a kapcsolatba.
2010. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Biztosan várnék még. És semmiképp nem keresném, inkább összehoznék egy "véletlen" összefutást valahol a városban-ha ez lehetséges- és akkor megbizonyosodnék a dolgok hogylétéről.
2010. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért ez igy elég gáz...

Elkéri a számod , de te keresd . hahaha

Nevetséges. Egy smst sem küldenék neki.

Ha annyira tetszettél volna neki, akkor már rég megkeresett volna. Ha máshogy nem akkor telefonfülkéből felhív.

Később mi lenne?

Meghív ebédelni, de te fizess? Vagy elmegy hozzád, de fizesd a buszjegyet?

Szóra sem érdemes ez a srác.

Ne haragudj ha túl őszinte voltam.

2010. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!