Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem őt? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem őt? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy fiúval, mindketten vonzódtunk egymáshoz. Elkérte a számom, de megkért, hogy én keressem, mert nincs pénz a telefonján és nete sincs. Erre mondtam, hogy ne haragudjon, de ha annyira akar megkeres, ezt nem a lánynak kéne megtennie. Azt mondta megpróbálja. Viszont azóta sem történt semmi(három napja találoztunk). Nagyon tetszik ez a fiú, de ha keresném is nem hívnám fel, csak smst küldenék neki. Igazából félek, hogy meggondolta magát, nem akarok nagyot koppanni. De úgy gondolom, ha tényleg annyira akarna akkor megkeresne. Nincs igazam? Ti mit tennétek? 22/L
2010. jún. 29. 20:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 21:09 igazad van.Nem is keresem akkor. Csak életemben először tetszik ennyire egy pasi... Na de mindegy.
2010. jún. 29. 21:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon jól megmondta!
2010. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tetszik, akkor biztos másoknak is. Ő meg így válogatja ki azokat, akik többet tesznek meg neki/engednek meg neki, mint az átlag.

Ez a tippem.

2010. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs pénz a telefonján lol...
2010. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem egy nagyon helyes pasi, csak nekem jön be. Nem is a kinézete hanem a stílusa. Pénze meg tényleg nincs, elég szegények.
2010. jún. 29. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!