Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy ne szenvedjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentifantezsvér kérdése:

Mit tegyek hogy ne szenvedjek? Ti hogy szoktátok ezt átvészelni?

Figyelt kérdés
Külföldön lakok, van egy fiu... nemrég ismertem meg mert ismerőseimnél nyaralt...és hát jóbalettünk..vagyis ő a "tökéletes srác" . Úgyértem pont olyan ahogy elképzeltem és összeraktam az idált..és ő pont olyan..külsőleg belsőleg mindenhogy..és nagyon hasonlítunk... stílus ..kedvenc szín..érdeklődésikör..minden passzol..ésbeis jövök neki...de vége a nyaralásának és ő elmegy és soha többet nem látom...szóval elvesztettem a tökéletes srácot mielött megszerezhettem volna...és nagyon belevagyok zúgva..szóval mit tegyekhogy ? ti mit szoktatok csinálni? mert úgyérzem ez komolyabban érint minthogy letudjam 1-2 hetes depiszenehallgatással...:(:(
2011. febr. 11. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
keresd fel a neten..beszélgessetek és ha úgy alakul,hoogy talán komolyra fordul..biztos meglátogat :P
2011. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Túl nagy a távolság (MO-Anglia)

plusz szülei tuti nem engedik h utazgasson...már minden ilyen lehetőségre gondoltam de sajnos ez a lehetőség kilőve h bármi lehet köztünk :(

2011. febr. 11. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Keress magadnak egy negyvenes férfit és hancúrozz vele jókat!

Remélem segítettem.

Üdv.:16/L

2011. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor miért tetted fel a kérdést???????????
2011. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel mert arra lennék kíváncsi hogy mit csináltok hogyan terelitek el a figyelmeteket a bánatról vagy hogy vidultok fel?? ugyanis a helyzet menthetetlen. ..jha és utcsó elötti köszi a tippet de énis 16 vok szal nem szeretnék 40 évesekkel leállni XD
2011. febr. 11. 23:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kapcsolatban maradnék vele, attól még beszélhettek msn-en, levelezhettek, és később ebből még akármi lehet...


Ha most ő számodra a tökéletes, akkor miért mondanál le róla ilyen könnyen ???

2011. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vesd be a "lesz*rom stílust" én ezt szoktam szakítás után. jó hangosan hallgatok alternative rockot vagy keményebbet..disturbed stb és eltereli a figyelmem :)
2011. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utcsó elötti: hát mert mivel elég messze lakok se arra nics esély h ő kiköltözzön se arra hogy én haza ezért miért áltassam magam..én midníg nagyon pozitív vagyok desajnos ez esélytelen ::(

utcsó: köszi :) majd megpróbálom.

2011. febr. 12. 22:11
 9/10 anonim ***** válasza:
ismerkedj más sráccal, és elfelejted
2011. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát...egyenlőre ráse bírok nézni más srácra..:S de remélem késöbb sikerül :)
2011. febr. 14. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!