Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hossszu randizas, Szenvedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WooPanG kérdése:

Hossszu randizas, Szenvedjek meg erte vagy ne?

Figyelt kérdés
Szoval letezik egy lany, 9 honappal ezelott ismertem meg. Haza jottem Becsbol miatta, ott hagytam a melomat miatta, mert hianyoztam neki , es gondoltam hogy igen az enyem lesz. Mert ugy erzem hogy tenyleg szerelmes lettem bele. A lenyeg , hogy megbeszeltuk hogy csak baratok leszunk (ez nekem szivas de mar jo igy is). A lenyeg hogy mostanaba sokkal tobbet talalkozunk es beszelgetunk minden egyes nap , a baki az hogy kiejtette hogy: nagyon de nagyon de nagyon fontos barat vagyok szamara. Regebb elmondtam hogy mit is erzek de azt megbeszeltuk hogy o nem akar tobbet ennel , es en belegyeztem . Igaz meg mindig ugy erzem hogy csak szenvedek miatta, mert mas lanyra nem is tudok nezni miatta. vagyis nem jon hogy masra nezzek. A kerdesem az hogy vajon helyes ez, vagy talan egyszeruen ott kellene hadjam es ne beszeljek vele tobbet , es idovel helyre hozom az eletem kapcsolatok szempontjabol ? Vagy folytassam igy es csak fordul a kocka , vagy valami hasonlo ?
2011. jan. 23. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Bécsben dolgoztál és ott hagytad egy olyan csaj miatt,aki ekkora áldozat láttán benyögi,hogy csak legyetek barátok?

Ne haragudj,de nem vagy teljesen komplett.A csajt meg képbe hozhatnád ,hogy mit is vállaltál miatta,aztán gondolkodjon.Valószínű,hogy nem vagy az esete és csak félre értetted (mert félre akartad) a "jelzéseit".

2011. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjatok barátok, de ne dobj érte többé semmit, főleg fölöslegesen.
2011. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer bekerültél egy lánynál a barát-zónába, akkor onnan nagyon nehezen fogsz kikerülni. Ezt már elkúúrtad. Sose menj bele langyos megoldásokba. Akkor legyen vagy forró, vagy jéghideg, de a langyos az nagyon gáz.
2011. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat igen, elmondtam neki , hogy erte jottem haza ... ezert kerdem , hogy vane eselye hogy a barati szitkobol kicsusszanjak vagy igy fog maradni es en fogom erezni magam szarul mindig ezert ... es igen , tanultam a hibambol , tuti hogy nem hozok, foleg nem ekkora, aldozatot miatta .
2011. jan. 23. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy neten hogy és miket mondott neked, de gondolj bele, akkor még csak képen látott..

lehet, hogy élőben már nem annyira tetszettél neki, és tulajdonképpen másra számított veled kapcsolatban... van ilyen...


de ha ekkora áldozatot nem tud értékelni, amit miatta tettél, és még így sem ad egy esélyt, az nem a te hibád...

Én a helyedben keresnék egy lányt, akinek úgy felelek meg, ahogy vagyok, és azért szeret aki vagyok.

2011. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem netten keresztul ismertem meg hanem eloben ;))
2011. jan. 24. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, bocs, amikor megnyomtam a küldés gombot akkor jöttem rá :D

nahari mégegyszer :)

2011. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!