Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm túl sokat jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Johnnyboy26 kérdése:

A barátnőm túl sokat jár külön bulizni, kb. minden hétvégén. Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátnőm, már a kapcsolatunk eleje óta minden péntek és szombat este "csajos" buliba megy, ahova nem tarthatok vele. Közösen max havi 1x megyünk valamerre. A "csajos" bulikba a legszexibb ruháit veszi fel, tűsarkú cipőt, egy kiló smink, micro tanga, stb., de ha én kérem, hogy vegye fel akkor is ezeket a ruhákat, amikor velem van, akkor nem teszi!

Én 25 éves vagyok, ő 20.

Szerintetek mi állhat a háttérben? "Lenyomoztatni" nem tudom, mert az ő csajos baráti körét annyira nem ismerem, illetve nem azokba a szórakozóhelyekre járnak, ahova az én haverjaim.


2011. febr. 9. 07:55
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

"A nőknek nem kell az a pasi, aki mindent megtesz nekik, a legtöbb lánynak a rosszfiúk jönnek be, nem pedig azok, akik mindent eléjük tesznek."


Én úgy vagyok/voltam vele, hogy ha mindent megkap tőlem az ágyban, és kiszolgálom, akkor hűséges, kedves, figyelmes lesz velem...

2011. febr. 9. 09:03
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Na igen.Normális nő örülne az ilyennek. Nem tud értékelni. Mindenképpen választás elé állítanám.
2011. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
persze ki lehet szolgálni, az én párom is nagyon kedves velem és mindent megtesz amit kérek, de nem használom ki. De azért cserébe, hogy ő mondjuk úgy "kiszolgál" én is kiszolgálom őt, amikor úgy adódik. Ez is oda-vissza megy. Nem tudom mi jó neked ebben a kapcsolatban.
2011. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Sokan azt írják itt, hogy mekkora rib@nc lehet. Miért? Mert bulizni jár? Én is kapcsolatban élek, és imádom a párom, de ha tehetném, én is elmennék 1 hónapban minimum kétszer egy jót bulizni. Nem azért mennék, mert pasizhatnékom, hanem mert nagyon szeretek táncolni. Egy buliban meg amúgy is egy igényes nő szépen akar kinézni. Nem állítom azt, hogy nem csal meg téged, de tudd, hogy nem minden arról szól, ha egy lány/nő elmegy bulizni, hogy pasizni akar...hanem jól akarja magát érezni, táncolni akar, felszabadulni a hétköznapi stresszből.


Az tényleg más kérdés, hogy kb kinyalod a seggét. Ha ő is így viselkedne veled, akkor szintén semmi gond nem lenne. Az én párom is főz, mos, takarít, viszont én is megcsinálom, ha éppen én vagyok otthon. Ez nem feltétlen a nő feladata, hanem ugyanúgy a férfié is, főleg, ha egy háztartásban élnek, mindketten dolgoznak.


Ja, és az, hogy nem szeretné, hogy velük tarts..hát te mit kezdenél annyi lánnyal egy szem pasiként? Beszállnál a kicsit ittas csajos beszélgetéseikbe? hát nem hinném.

Szervezzetek olyan bulikat, ahol nem csak lányok, hanem vegyesen vagytok, és úgy menjetek el. lehet erre nem fog nemet mondani.

2011. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

"Nem tudom mi jó neked ebben a kapcsolatban."


Alapvetően az, hogy nekem(!) baromira tetszik a barátnőm. Szuperszexinek tartom, tényleg olyan, mint egy fekete baby, nagy mell, nagy fenék, kreol bőr... áááh, a teste minden malac vágyamat kielégíti :)

2011. febr. 9. 09:16
 26/35 anonim ***** válasza:
Akkor te igazából a kinézetébe vagy szerelmes, ami a szexuális vágyadat kielégíti. Hát ez egy hosszú tartalmas kapcsolathoz nem igazán elég. Sztem. Nem minden a külső, főleg, ha amúgy nem tudtok semmiről beszlgetni, nincs közös téma, érdeklődés, csak szex. Ez működhet, egy darabig, ha csak szexet akarsz és azt, hogy csicskaként kezeljen.
2011. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

"Sokan azt írják itt, hogy mekkora rib@nc lehet. Miért? Mert bulizni jár? Én is kapcsolatban élek, és imádom a párom, de ha tehetném, én is elmennék 1 hónapban minimum kétszer egy jót bulizni."


Értem én, itt alapvetően úgy tűnik, hogy nézőpontbeli különbség van bnőm és én köztem: míg nekem a buli kizárólag a csajozást és a csajok stírölését jelenti, amúgy utálom az ilyen helyeket, addig lehet, hogy ő szeret ott ellenni, táncikálni...


"Ja, és az, hogy nem szeretné, hogy velük tarts..hát te mit kezdenél annyi lánnyal egy szem pasiként? Beszállnál a kicsit ittas csajos beszélgetéseikbe? hát nem hinném."


Én pl. soha nem iszom alkohol (soha), nem cigizek, nem drogozok, alig fogyasztok húst, kenyeret nem eszek stb stb, szóval valóban nehezen találnám meg a hangsúlyt egy olyan "velejéig élni akaró" csapattal.

Engem kiengesztelhetne bnőm annyival is, hogy a szexi kis buli ruháit néha felveszi nekem a négy fal közt is, hogy kedveskedjen egy kicsit, és akkor már sok mindent meg is bocsátanék neki.

2011. febr. 9. 09:21
 28/35 A kérdező kommentje:

"Nem minden a külső, főleg, ha amúgy nem tudtok semmiről beszlgetni, nincs közös téma, érdeklődés, csak szex."


Valóban semmiről sem tudunk beszélgetni, és nincs közös témánk. De a kinézetébe, illatába, az egész "kémiájába" tényleg bele vagyok bolondulva.

2011. febr. 9. 09:22
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor bocsi, de mi a kérdés? Ha te a szexi külsőjébe vagy szerelmes, ő változni nem fog, te továbbra is kiszolgálod... mi a kérdés? te csicska vagy neki, ő meg kihasznál. Ha neked ez így jó, akkor megérdemled.
2011. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas csicska vagy, de szerintem élvezed a szenvedést. Kérd meg, egyszer a te lakásodba vigye fel a felszedett pasit és az ágyadban szopja le és csináljon vele mindent, amit veled nem. Akkorát fogsz szenvedni, hogy háromszor egymás után is elélvezel.
2011. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!