Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm túl sokat jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Johnnyboy26 kérdése:

A barátnőm túl sokat jár külön bulizni, kb. minden hétvégén. Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátnőm, már a kapcsolatunk eleje óta minden péntek és szombat este "csajos" buliba megy, ahova nem tarthatok vele. Közösen max havi 1x megyünk valamerre. A "csajos" bulikba a legszexibb ruháit veszi fel, tűsarkú cipőt, egy kiló smink, micro tanga, stb., de ha én kérem, hogy vegye fel akkor is ezeket a ruhákat, amikor velem van, akkor nem teszi!

Én 25 éves vagyok, ő 20.

Szerintetek mi állhat a háttérben? "Lenyomoztatni" nem tudom, mert az ő csajos baráti körét annyira nem ismerem, illetve nem azokba a szórakozóhelyekre járnak, ahova az én haverjaim.


2011. febr. 9. 07:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

Hat, fogalmam sincs, hogy mi allhat a hatterben, de eleg ribanc baratnod van, az ziher.

Szerintem kb minden ilyen hetvegen mas csavo f@szat sz.pja, mar ne is haragudj.

2011. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%

alapból hogy külön eljár bulizni még nem akkora probléma. Nekem inkább az a furcsa, hogy ilyenkor mindig nagyon szexin kiöltözik. Nem lehet, hogy nálatok a "nincs ló jó a szamár is" effektus van? Tehát hogy addig lesz veled, amíg egy ilyen buliban fel nem csíp egy másik srácot?


25/N

2011. febr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem (bár ez magánvélemény) az asszonyod irdatlan nagy ribanc. Már bocsi...

Azért nem mehetsz vele, mert akkor "ismerkedik" más kanokkal, és több mint valószínű, hogy ha egyszer vele mennél, abból baj lenne.

2011. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
Tetszik neki, hogy csurgatják a nyálukat rá, mert te lehet nem teszed. Abban biztos lehetsz, néha lecummant valakit, mert a barátnők beleviszik ezekbe. Én kirúgnám de nagyon.
2011. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%

Mindenesetre érdekes. Én nem mennék a barátom nélkül bulizni, főleg nem minden hétvégén. Hiszen összetartoztok nem? Fura hogy amikor te kéred neked nem öltözik ki olyan csinosan, mert hát az lenne a lényeg hogy neked legyen szép.

Mindenképpen beszélj vele erről!Mond meg, hogy te igényelnéd hogy hétvégén is együtt legyetek és együtt menjetek szórakozni.Persze néha belefér 1-2 csak csajos buli, de ne minden hétvégén.

2011. febr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
80%
Kérj meg valakit, akit nem ismer még látásból sem, hogy menjen ő is oda ahova a barátnőd és próbálkozzon be nála.
2011. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Hát már 1 éve együtt vagyunk, és mindig borzasztóan kívánom vele a szexet, agyba-főbe dicsérem, hogy ő az én szexistennőm, neki van a világ legjobb teste stb stb.


Az tény, hogy engem soha nem elégít ki orálisan, én viszont ezt minden szeretkezésünk előtt megteszem neki, 30-40 perc orált kap tőlem, utána 1-2 óra szeretkezés, esetleg még egy-két menet, ez heti kb 3x, ennyiszer tudunk találkozni.


Szóval ezek után sem értem mi lehet a háttérben.

2011. febr. 9. 08:26
 8/35 anonim ***** válasza:
40%
A szex nem minden... valószínűleg azért nem kerültél még lapátra, mert valamit azért nyújtasz az ágyban. Gondolom a csajszi többre vágyik, mint amit te nyújtani tudsz.
2011. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

"Gondolom a csajszi többre vágyik, mint amit te nyújtani tudsz."


Na hát ezt nem értem... korrekt méretű farkam van, kondizok, van kocsim, lakásom... nem értem mi kellhet még egy lánynak??

2011. febr. 9. 08:32
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez a lány nem igazán szeret téged sztem. Én igaz nem vagyok bulizós, és pont ezt szereti bennem a párom, de ha még az is lennék, soha nem hagynám otthon, nem mennék nélküle és ő sem. Miért nem engedi, hogy te is menj? Mit mond? Fura egy helyzet, és nem igazán kedves veled ez a lány sztem. Mivel 20 éves még javában éli a bulizós korszakát, azt élevzi, ha minél többen megnézik, flörtölnek vele, ez biztos. Hogy aztn történik-e vmi, azt csak ő tudja. Talán te is elmehetnél egyszer, úgy hogy nem tud róla és a távolból figyelnéd. Vmi sapkában, hogy ne ismerjen fel.
2011. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!