Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell "felszedni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "felszedni" egy nôt? 21F

Figyelt kérdés

Nem akarom megpróbálni-elvégre manapság 2 kategória van, a ri.banc és a selejt-, csak érdekelne, hogy mit kell tenni, mennyire kell menônek lenni, illetve másokat megalázni ahhoz, hogy tetszedjek egy lánynak?

Vagy manapság tényleg elég annyi, hogy "jössz du.gni"?


2011. febr. 5. 09:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a kettő van, ne legyél ennyire szűk látókörű.

Ebből a kijelentésből látszik, hogy téged a csajok egy csöppet nem érdekelnek és te is csak a lyukat látod bennük mint a sok paraszt tróger.

Nem találtad meg azt akit szeretsz és ez a gondod.

Én 19 vagyok és nekem sem volt eddig egy komoly kapcsolatom mert én csak amellett szeretnék leragadni akit tényleg szeretek és nincs pofám még ahhoz sem, hogy egy olyan lányt hülyítsek esetleg még meg is fektessem akit nem szeretek tiszta szívből.


Az ilyen embereket úgy térdelném tökön, hogy többet ne gondoljon másra csak a fájdalomra...


Jó éjszakát :)



19/f

2011. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!