Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell discoban felszedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell discoban felszedni egy csajt?

Figyelt kérdés
szóval oda"táncikálok" és azt mondom, h...?szóval mit lehet\tanácsos ilyenkor mondani...pl egy rendes külsejű csajnak v egy ribinek?melyiknek mit érdemes?
2010. szept. 23. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz azzal, hogy "Én vagyok XY, a férfiszexisten. Alkalmasnak találtattál arra, hogy a mai éjszakát velem tölthesd"
2010. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
jéé ez kemény :D
2010. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
jó ez a kérdés, várom én is a válaszokat :D
2010. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezd azzal hogy táncoltok pár percig,aztán megkérded,hogy hívják,kérdezősködj róla sokat,nők szeretik ha egy férfit érdekli....kedveskedj bókolj neki hitesd el vele hogy nagyon teccik és odavagy érte,pl.nagyon gyönyörű aranyos csodálatos szép szeme van stb....persze először kérdezd meg van-e pasija :D Sok sikert :) és ne parázz :P
2010. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
:O
2010. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2010. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Csá!

Szép a cipőd! DUGUNK?!

2010. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Vagy ne mondj semmit, hanem smárold le... Így elkerülhetitek a kínos beszélgetéseket.
2010. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb csak kezdj el neki betáncolni, ha vevő rá akkor onnan már majd kialakul.

Ha meg nem akar tőled semmit, akkor úgysem fog veled táncolni sem.

2010. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jaja, odamész, elkezdesz táncolni vele, aztán egyre jobban összemelegedtek, és smársz vele. Fölösleges beszélgetni, alapból a hangos zene mellett nem is lehet. Meg minek, másnap úgysem emlékszel a nevére sem... :D
2010. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!