Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Discoban hogyan szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discoban hogyan szoktatok "felszedni" egy lányt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Megpörgetem a merci kulcsait a mutatóujjamon és ragadnak, mint legyek az enyvezett papírra.
2009. júl. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ha-ha-ha. komolyan:)

Először szemeztek utána táncoltok és hogytáncolsz vele?

vagy odamész a pultnál beszélgetsz vele aztán egyből lekapod,vagy még a tánc közbe semmi beszélgetés nélkül megcsókolod?

2009. júl. 12. 01:59
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Én azt mondom el, ahogy a barátommal ismerkedtünk meg.

Először tánc közben pillantottuk meg egymást, szemeztünk egy darabig, aztán hátulról "odasomfordált" hozzám, és egy ideig így táncoltunk, majd megfordított, aztán szemből táncoltunk. Aztán beszélgettünk egy kicsit (mi a neved, hol laksz, hova jársz suliba), majd még egy darabig táncoltunk, és amikor már egyre jobban összemelegedtünk, akkor csókolt meg. Aztán elkérte a számomat. Ez így pont jó volt, nem örültem volna, ha egyből lerohant volna, és lesmárolt volna, úgy, hogy azt se tudom, kicsoda, micsoda.

19/L

2009. júl. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kielégítő választ:)

remélem mások is hasonló komolysággal fognak válaszolni.

2009. júl. 12. 02:09
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
én ráléptem egy srác lábára megijedtem bocsánatot kértem hogy fájt? jajj bocs nemakartam tényleg bocsi. mondta hogy semmi baj. megkarolt hátulról úgy táncoltunk kb 5 percet, majd megfordultam úgy is táncoltunk kb 5 percet és amikor már nagyon forró volt a hangulat megcsókolt. lassan és szenvedélyesen. nagyon jó volt, bár a végén kiderült hogy csak szórakozott.
2009. júl. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha véletlenül megbotlik és elesik, hát felsegítem. Már ha erre gondolsz a felszedésről...
2009. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

egy újabb magát viccesnek gondoló válaszoló..

látom nemvagy tisztába az idézőjel jelentésmódosító szerepével.

2009. júl. 12. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jó a csöcsöd kő kóla ? :D vagy ha kocka vagy akkor kérd el az IP-jét xD. de most komolyra véve a szót attól függ h kivűlről , ránézésre hogy néz ki a csaj ha látszik hogy kis csendes visszahúzódó akkor finoman kell "megközelíteni" udvariasnak és aranyosnak kell lenned rendelj neki 1 üdítőt vagy amit kér dicsérd meg a ruháját h szép jól áll csinos vagy stb. ha meg látod h egy pary face akkor táncolj vele legyél macsó :) de mégis aranyos
2009. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2009. júl. 13. 11:19
 10/10 anonim válasza:
Lapáttal wazzee....
2010. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!