Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell felszedni egy csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell felszedni egy csajt?

Figyelt kérdés
A baj hogy nagyon szégyenlős vagyok,barátnőm már volt de azoknál se én kezdeményztem.
2009. okt. 19. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Teccőgyüssz?!
2009. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
odamész hozzá azt eccerüen beszélsz vele v elhivod vhova... a csjok imádják ha a pasik foglalkoznak velük.... ne parázz.
2009. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Megfogod a négy sarkánál, keresztirányban összehajtod, felszeded, majd a hónod alá vágod. Érthető?
2009. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Diszkóban megkérdezed tőle: Gyüssz topogni gecó? :DDDDDDDDDDDD
2009. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Valakinek muszály minden kérdésnél elsütni egy "félreértős"szóviccet...
2009. okt. 19. 16:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Először csak ismerkedj, barátkozz, nem kell ajtóstól a házba... Ha megtetszel egy lánynak, apró jelekből a tudtodra fogja adni, ne aggódj, és onnastól már szabad a pálya:)
2009. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
fizess egynek és ki lehet hagyni az unalmas szöveget és leszarja milyen vagy:D aztán csak élvezd
2009. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Felszedni? Sehogy.. Megismerkedni velük, na azt már lehet. Csak először is ez változó, de nagyon.
2009. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 proxilla frez ***** válasza:
Tarkón vágod egy féltéglával és annyi. Bár én a gumibotra esküszöm.
2009. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hja, nem úgy van ám az! Egyszerűen hellószia, megmutatom magam, megengedem a csajnak, hogy megtetsszek neki. Nem arról van szó, hogy megvárom, amíg kezdeményez, csak úgy rendezem, hogy azt érezze, hogy Ő választott ki engem..

Ennél a résznél most is sok lány szíve dobban meg, mert tudja, hogy végre egy olyan pasi sorait olvassa, akire vágyik. Ez pedig a kisugárzás ereje, nem azért mert én egy annyira okos, vagy szép valaki vagyok :D

2009. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!