Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell "felszedni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "felszedni" egy nôt? 21F

Figyelt kérdés

Nem akarom megpróbálni-elvégre manapság 2 kategória van, a ri.banc és a selejt-, csak érdekelne, hogy mit kell tenni, mennyire kell menônek lenni, illetve másokat megalázni ahhoz, hogy tetszedjek egy lánynak?

Vagy manapság tényleg elég annyi, hogy "jössz du.gni"?


2011. febr. 5. 09:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
add önmagad.
2011. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hat.... en probltam onmagam adni de nem jott ossze 22 evesen meg mindig nem volt egy baratnomse :-<
2011. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
komi nem volt de gázz már bocs de amm ezt kikérem magamnak nem csak ribanc és sejejt van
2011. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
szerintem ez lakhelytől is függ én pl Pest közelében lakok kb. 30percre tőle és én meg a bnőim eléggé normálisak vagyunk és most nagyképűen hangzik de csúnyák sem vagyunk és szoktunk Pestre járni és én kiszoktam öltözni de attól függetlenül nincs kint sem a hasam sem a seggem max kivágott fölsőben vagyunk ami szerintem teljesen normális és tök fura h nem jönnek hozzám oda a normális pasik" mindig az ilyen divat búzák meg ezek jönnek ás nem vagyok 13-14éves party ku rv@ mert 18/L vagyok és még bu t@ sem vagyok mert rendőrnek készülők:)
2011. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ha nekem ilyet mondana egy srác konkrétan a szemembe h jössz du.gni tuti arcon vágnám előző voltam
2011. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 böiler ***** válasza:
79%

"és még bu t@ sem vagyok mert rendőrnek készülők:)"


Nem értem hol az összefüggés.

2011. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%
Jól kell kinézni.
2011. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Ez a "jól kell kinézni" baromság már annyira lerágott csont... Persze h jól kell kinézni valamilyen szinten, ne állíts oda egy csajhoz 1 hónapos szakállal és szakadt, koszos ruhában, de egyáltalán nem kell olyan hűde jó külsejűnek lenni. Érdekesnek, egyedinek, és magabiztosnak kell lenni, és horogra akadnak a lányok. És sokszor akiket r.bancnak gondolsz, igazából kedves lányok, csak azért tűnnek hülye p.csának mert már iszonyat elegük van a sok sablonos lúzer próbálkozóból, és csak azt várják, hogy odamenjen hozzájuk egy igazi, határozott, izgalmas férfi. Ha valaki felkeltette az érdeklődésüket, gyakran kiderül, hogy kedves és értelmes lányok.

Én se nézek ki olyan jól, nem is vagyok se magas, se izmos, se pénzes, nincs sportkocsim, egyszóval egyik tulajdonsággal sem rendelkezem amit itt rendszeresen felhoznak, hogy mi kell a csajoknak, mégsincsenek problémáim velük. Persze, van h visszautasítanak, de ki nem sz.rja le, ez hozzátartozik az élethez, ha 10-ből 9 jó csaj elküld, de a tizediket érdeklem, akkor is jól jártam.

2011. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

10:21

Hidd el hogy van összefüggés ,ha már csak a belügyi ismereteket és nézem ,nem hiszem hogy mindenkinek bejönnének a jogi blabla szövegek és a rengeteg xy. évi TV-ek..

2011. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

a felhasználóneved: womenhater.

Akkor minek neked nő?

2011. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!