Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell "felszedni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "felszedni" egy nôt? 21F

Figyelt kérdés

Nem akarom megpróbálni-elvégre manapság 2 kategória van, a ri.banc és a selejt-, csak érdekelne, hogy mit kell tenni, mennyire kell menônek lenni, illetve másokat megalázni ahhoz, hogy tetszedjek egy lánynak?

Vagy manapság tényleg elég annyi, hogy "jössz du.gni"?


2011. febr. 5. 09:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
hát sztem meg csúnya vagy és pont ezért nem tudsz felszedni egy nőt sem magadnak
2011. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Olvasd el mégegyszer a kérdésem...

Nem vagyok csúnya, csak nem látom értelmét annak, hogy próbálkozzak. Fôleg, ha pénzért sokkal szebb csajokat kaphatok.

2011. febr. 11. 12:07
 13/21 anonim ***** válasza:
tetszedjek :)))))
2011. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha látsz egy aranyos csajt menj oda hozzá hogy:


Szija, én vagyok XYZ, megláttalak gondoltam idejövök hozzád mert aranyos csajnak találtalak és gondoltam meg szeretnélek ismerni jobban.


Nem hizem hogy elhajtana, max elutasít de am is jól esik a csajoknak hogy ha így beszélnek velük :)

2011. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mi ez a duma, hogy kettő kategori van, a rib@nc és a selejt!

Na gondolom hasonló beszólásaid lehetnek és azért nincs barátnőd! Ez elég durva kijelentés volt!

2011. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 bix ***** válasza:

"Nem vagyok csúnya, csak nem látom értelmét annak, hogy próbálkozzak. Fôleg, ha pénzért sokkal szebb csajokat kaphatok."


Ez nálam a nap mondata:D köszönöm:D mi volt a kérdés akkor? igen az egyezményesen fizetős szex néha olcsóbb mint barátnőt tartani, vagy kimozdulni, vagy csajozni, ha neked erre nincs igényed akkor mit vársz? majd itt jól meggyőzünk hogy dede neked kell a kihívás, az izgalom és a borzongás amit egy kezdődő kapcsolat, vagy vadászat tud adni? minek?


nem elég a jössz dugni. de határozottnak kell lenni, tudni hogy mit akarsz és nálad ezek hiányoznak...

2011. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Értelmezzétek már jól a kérdést... NEM akarok felszedni egy csajt sem... csak kíváncsi vagyok, mások mivel etetik a fehérnépet, mielôtt meghúznák az illetôt.
2011. febr. 11. 14:56
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát mivel csaj vagyok sajna nem tom. De hogy mindig elvárják a fiúk, hogy mi kezdeményezzünk. És kikérem magamnak se ribanc, se selejt nem vagyok, egyszerűen nem találtam még meg én sem azt, aki lelkileg hasonló mint én.

Egyébként 19 vagyok, és én is keresem, de nem taposok el mást, a saját boldogságom érdekében.

2011. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Nem akarom megpróbálni-elvégre manapság 2 kategória van, a ri.banc és a selejt"


Te hol élsz? 21. században már a nők dughatnak agyba főbe akkor sem ribik. Azok az idők már elmúltak! :P

Élvezik az életet szuverén joguk! Sorry

Hmmm. Holnap szombat? hűűű én is megyek felszedek valami jó izmos pasit és meglovagolom :P minden szombaton bepasizok dejót fogok élvezni xD


És még udvarolnom sem kell Imádok nő lenni!!!!!!!!

2011. febr. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez azért túlzás!

Mármint a rib...c és a selejt, mint két kategória.

Ez ugyanolyan marhaság, mint amikor a nők minket disznórkra és lúzerekre osztanak fel. Semmi pozitív oldal? Na ne már!

Vannak értékes lányok is, csak nagyon nehéz őket észrevenni, mert rejtőzködnek! Keresd és megtalálod őket!

Sok sikert!

2011. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!