Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, az anoreixás vékonyságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az anoreixás vékonyságú csajoknak nincs esélyük, ugye?

Figyelt kérdés
nagyon vékony vagyok...én utálom ezt (anoreixás vagyok) de nem egyszerű változtatni ezen. van 1 srác az osztályban aki tetszik...szoktunk néha dumálni facebookon, de nem hinném hogy bejövök neki, túl vékony vagyok...ez mindenkinél hátrány?
2011. febr. 3. 23:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%

ha anorexiás vagy, az magában hordozza ugyanazt az okot, amiért feltetted ezt a kérdést: személyiségzavar, önértékelési probléma, megfelelési kényszer...

ennek lelki alapja van, és amíg a külsőnél ragadsz le, addig sosem leszel boldog. se egyedül, se mással, se vékonyan, se fejenállva

2011. febr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
sajnos tényleg ritkán bejövősek, dehiszen általában forditva szokott lenni a gond, azaz a fogyás nem szokott menni. Szerintem irány a McDonalds :)
2011. febr. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
biztos hogy anorexia? mert egy anorexiás nem tudja és nem hiszi el magáról hogy anorexiás hanem kövérnek hiszi magát és azért nem eszik
2011. febr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Anorexiás alatt pontosan milyen vékony csajt értünk? Linkelnél egy hasonló alakú csajt?
2011. febr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Maga az anorexia gond. De kinézetre az ilyen lányok tetszenek. A legizgatobb az ilyen testet végigpuszilgatni, (a melleit főleg jo), de nyalásnál is ha ilyen combok simogatják az arcomat, az szinte önmagában is egy elélvezés.
2011. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a vékony lányok.
2011. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
63%

Nálam a csak a vékony lányoknak van esélyük. A vékonyak a szép és jó lányok. :)


(Amit "husinak" neveznek (annyira bụzis szó, nagyon utálom) az valójában hájpacnit jelent.)

2011. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Azt mondod anorexiás vagy. Akkor nem mondanád, hogy sovány vagy. Az anorexia egy pszichiátriai kórkép, ha azt mondom egy anorexiásnak, aki nagyon sovány,hogy rajzold le magad,akkor egy kövér embert fog rajzolni, mert ő kövérnek látja magát.
2011. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Nem sok esély van! De van! Segíthetek ha gondolod. Ki lehet lábalni belöle.
2011. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat továbbra is.

arról meg, hogy az anoreixás nem tudja magáról hogy az, és kövérnek látja megát....igen, ezt írják a honlapok meg a nagyonokos könyvek amikben nagyonokos orvosok írnak nagyonokos dolgokat.

és talán igaz is , mondjuk az első fél évben, amíg nem kerül kórházba és nem táplálják szondán. ha 5 év alatt ezt 3 szor sikerül tapasztalni és ha a "családi" ebédek másról sem szólnak...akkor egy anoreixás sem hiszi hogy nem az, vagy hogy kövér...

de ha bele akartok kötni vmibe úgyis sikerül.

2011. febr. 4. 21:54
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!