Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, az anoreixás vékonyságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az anoreixás vékonyságú csajoknak nincs esélyük, ugye?

Figyelt kérdés
nagyon vékony vagyok...én utálom ezt (anoreixás vagyok) de nem egyszerű változtatni ezen. van 1 srác az osztályban aki tetszik...szoktunk néha dumálni facebookon, de nem hinném hogy bejövök neki, túl vékony vagyok...ez mindenkinél hátrány?
2011. febr. 3. 23:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem, ha azt a kicsi hátrányt tudod kompenzálni a belsőddel. :)
2011. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
49%
Nálam nincs esélyük, az biztos.
2011. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

Én pl elég masszív vagyok, emiatt nem szeretem a ropi lányokat, szeretem ha van pici husika, mert szerintem nagyon szexy :$ Am hidd el meg tudsz változni, higgy magadban. Nem tudom mennyi idős vagy, De tippre még fiatal vagy, még bőven tudsz változtatni magadon :) Én drukkolok neked ;)

18/F

2011. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is hátrány, de ezen biztos, hogy lehet segíteni, legfeljebb orvosi szinten. Amúgy meg ha a belsőd megnyerő, akkor nincs akadály, de azért próbálj meg hízni!
2011. febr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján fogok dönteni. Ha egy rendes, szeretnivaló csaj, akkor simán van esélye.
2011. febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, azért jo tudni h nem mindenkinél az..

am 17 vagyok, de az an. már 5 éve tart ezért nem nagyon hiszem h változhatna:(

2011. febr. 4. 00:12
 7/27 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ mennyire, ha modell alkat vagy, az kifejezetten vonzó.
2011. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Hidd el, menni fog!! Én 8-10 éven keresztül voltam túlsúlyos. 2 évvel ezelőtt már 100Kg fölött voltam és csak 175 magas voltam. Tiszta depi voltam évekig, mert ki voltam közösítve miatta, és az orvosok is azt mondták, ez nálam hormonális, és sosem fogok lefogyni. Aztán eldöntöttem, hogy rendes életet akarok, és másfél év alatt közel 30kg-t fogytam, amiből már jött vissza is, de izomra, mert edzek. A kulcs a dolognak, hogy higgyél magadban. Nem ismerlek, de biztos kedves/aranyos lány vagy, és sikerülni fog! Amit meg 00:02-es kommentben írtam nem úgy értettem hogy ki van zárva, de magamtól nem a soványat választanám. A belső értékek sokkal mérvadóbbak. Kitartás, és hajrá. Én bízok benned!!
2011. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is bejönnek, bár nemtudom mennyire vagy vékony, írhatnál konkrét adatokat :)
2011. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Tomika90 ***** válasza:
a husiban és a vékonyban is meglehet találni a szépen, mindegyiknek megvan a maga varázsa...ha vékony vagy feltételezem kicsi a cici...nekem azok tetszenek de nagyon F 20
2011. febr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!