Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, az anoreixás vékonyságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az anoreixás vékonyságú csajoknak nincs esélyük, ugye?

Figyelt kérdés
nagyon vékony vagyok...én utálom ezt (anoreixás vagyok) de nem egyszerű változtatni ezen. van 1 srác az osztályban aki tetszik...szoktunk néha dumálni facebookon, de nem hinném hogy bejövök neki, túl vékony vagyok...ez mindenkinél hátrány?
2011. febr. 3. 23:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
óóóóóó te, multkor láttam egy csajt kb velem egy idős, a suliba, és olyan vékony volt, nálam kb 2x olyan vékony volt a karja :D De sztem édes hogy egy lány ilyen törékeny, bárcsak bnőm lett volna :P de persze kezdeményezéshez nem értek... F17
2011. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont az anorexiás lányok a gyengéim! Nyugodj meg vannak vannak hímnemű lények akiknek pont ez az ideáljuk.

Sok sikert neked!

2011. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha elkezdenél sportolni, az sokat tudna segíteni. Nekem is van olyan ismerősöm, aki évekig az volt, aztán elkezdett sportolni (később versenyszerűen is) és a vékonyból sportos alkat lett. Most meg már azért kell vigyáznia, hogy versenysúlyban tudjon maradni. :)
2011. febr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Pont úgy hátrány mint ahogy előny is :) Hidd el vékony csajként, ha alkattal akarsz hódítani, jobbak az esélyeid, mint duciként.


Az életvidámság számomra a legvonzóbb tulajdonság. ;)

25F

2011. febr. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem jöttek be soha,de nem csak a külső miatt,hanem,mert akiket ismertem az mind idegbajos,ingerlékeny volt.Egy nő meg akkor nőies ha van rajta mit fogni...a gyerek,kihordása,szoptatása szempontjából is egy nőnek kellenek azok az aranyos kis zsírpárnácskák.A gebe alkat csak egy divathóbort,ami tönkreteszi a belső szerveket és az idegeket.
2011. febr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%

02:43-as válaszoló: szerinted egy anorexiás csaj hol életvidám?

egyébként kedves válaszoló, mi lenne, ha nem beletörődni akarnál abba, hogy anorexiás vagy, hanem komoly elhatározással változtatnál ezen és nem jutnál el folyamatosan a kórházig, hogy szondával etessenek? és ne mondd, hogy nem lehet ezen változtatni, mert ha így gondolod, akkor szimplán egy akaratgyenge nebáncsvirág vagy. aki változni akar, az tud is. ez nem csak rád igaz, hanem a túlsúlyos lányokra is. nekem is voltak plusz kilóim, és jé, sportolni kezdtem, ha jó idő van a mai napig kocogok, este, vagy reggel indulás előtt.

azt meg nem tudom elképzelni, hogy a pasik nagyrésze komolyan gondolja, hogy az anorexiás nők a gyengéik...

[link]

2011. febr. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

01:20 vagyok


06:08 ez igaz, az alultápláltság nem előnyös a nőiesség szempontjából, habár egy férfinél is meg lehet indokolni


06:26 te voltál már anorexiás? csak azért mert sikerült egy saját hibádból létrejövő súlyproblémát megoldanod, nem biztos, hogy ő is azonos eset veled. inkább örülj, hogy szerencsés voltál. azzal, hogy becsmérled, nem segítesz rajta sokat

miért ne gondolhatná valaki hogy tetszik neki az olyan lány?

2011. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!