Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnék egy ateista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék egy ateista lányt?

Figyelt kérdés

A legjobb Budapesten vagy környékén lenne.


20/f


Mielőtt megkérdeznéd:

- Voltam vallásos egy időben, nem jött be. Légyszi, ne próbálj megtéríteni. Sokkal boldogabb vagyok, csak ez az egy dolog (a párkapcsolat) hiányzik az életemből.

- Gondoltam, hogyha sok keresztény keres magának keresztény társat, akkor én miért ne kereshetnék magamnak ateistát. Lehet, kijönnék egy vallásossal is, de nem csípem a konzervativizmusukat.


2011. febr. 1. 22:28
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
"Én pl. sokkal erkölcsösebb vagyok, mint néhány vallásos ember. "-nem is tudtam,hogy az ateisták ,már az erkölcsöt is letudják mérni... Részeg csajokkal mi bajod amúgy? Én nem vagyok az a kifejezett ateista,de szoktam partyba járni és inni is! Akkor erkölcsösen maradj otthon és hozz létre egy ateista társkereső oldalt,ha még nincs! Ha ez nálad ilyen kiemelkedő kritérium!:D
2011. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Hogy miért keresek magamnak ateistát?

Sok antidohányos ismerősöm jött össze dohányossal, hogy majd ő jó útra téríti őt. Ebből semmi nem lett.

Meg általában jobban együtt szoktak maradni az azonos ideológiájú emberek, mint az ellentétesek. Több közös pont lesz a kapcsolatban. Mély vallásosnál biztos, hogy nincs már esélyem, de sok hívő el se tudja képzelni, milyen lehet az élet vallás nélkül.

És hívőből talán egy-két nemkonzervatívat találtam, egyik se volt nőnemű. Meghát a sok térítgető. Konzervatív nemvallásos? Talán a mostohaanyám, csak az evolúciós nézetei miatt nem keresztény, de talán ő is az, sok utalást tesz rá. Az ilyen még a nemkonzervatív vallásosnál is ritkább.

2011. febr. 1. 23:26
 23/38 anonim ***** válasza:
Meg általában jobban együtt szoktak maradni az azonos ideológiájú emberek-ezenkívűl még/e mellett rengeteg ideológia létezik,ami közös lehet,nem értem!
2011. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

A legnépszerűbb vallások ideológiái alapból ütik az én "minden ember egyenlő" ideológiámat és sok vallás elveti a tudományt is. A pápa is harcol az evolúció ellen, a melegek és a nők "egyenjogúságáról" ne is beszéljünk.

Én magam erős ateista vagyok. Agonistával is jól kijönnék, meg vannak szabad gondolkodó teisták is, ez utóbbi a legritkább dolog a világon.

2011. febr. 2. 00:00
 25/38 anonim ***** válasza:
Hm...Akkor én levagyok maradva,elég sok szabadon gondolkodó tesita haverom van... Igaz ők férfiak!:D
2011. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Hmm.. egyenlőség, tudomány? Király! :D Ha nem 20 lennél...

Amúgy hol máshol tudatják nyíltan magukról az emberek az ideológiájuk, vallásuk, mint ott, ahol épp vagy? ;) Ha nem poénból írtad a kérdést. (Az online társkeresésre gondolok. Hacsak nem akarsz idegen lányokat ezzel a kérdéssel zaklatni az utcán. Mert tudtommal ateista klub, stb. még nem alakult.)

2011. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

"Talán a mostohaanyám, csak az evolúciós nézetei miatt nem keresztény"


Ezt elmagyaráznád részletesebben? Nem értem, mit akarsz mondani. Mi köze van az evolúciónak a kereszténységhez? Az egyik egy tudományos tény, a másik egy vallás.

2011. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Hogyan találhatnék egy sátánista lányt?
2011. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Tudod, sok vallásos ember nem fogadja el pl. az evolúciót, mert az ellenszegül a teremtéstörténetnek. A mostohaanyám meg sokmindenben hisz (pl. túlvilág), de nem akar lemondani a tudományokról. A fajelméleteit nem részletezném.


Akkor az eredeti kérdésre lehetne-e válaszolni? És lehetőleg nem alkoholista lenne jó.

2011. febr. 2. 12:04
 30/38 anonim ***** válasza:

"sok vallásos ember nem fogadja el pl. az evolúciót, mert az ellenszegül a teremtéstörténetnek"


Ezt, hogy állapítottad meg? Én vallásos vagyok és hiszek az evolúcióban. És képzeld a teremtés történetét akkor rosszul értelmezted:) Ugyanis tényleg majmoktól fejlődtünk ki, de a Biblia nem a majmoktól kezdte, hanem mint első ember pár. Kialakult az emberiség, de az első értelmes pár Ádám és Éva volt. Talán így logikus is, hogy a gyerekei nem fajtalnkodtak, nem? Mivel léteztek mások is csak őket nem Ádámnak és nem Évának nevezték őket! Nem tudom te milyen teremtés történetet tanultál, de biztos nem jól. A hívő is hihet az evolúcióban! Nem vagyunk hülyék, csak te nem érted:)

2011. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!