Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék magamnak egy lányt?

Figyelt kérdés

Sokszor próbálkoztam társkeresőkkel, de nagyon sok volt a komolytalan, ezért már nem erőltetem.

Nem nagyon szoktam eljárkálni itthonról. A szórakozóhelyeket sem nagyon szeretem valahogy, pl. egy hangos helyen nem szeretek beszélgetni, az alkoholt egyenesen gyűlölöm. A sulimba nem sok lány jár sajnos.

Milyen megoldás lenne számomra a legjobb? Szerintem nincsenek túl nagy elvárásaim (ne dohányozzon, ne legyen szűklátókörű, ne legyen rasszista, ne nézzen ki igénytelenül), csal mivel nem vagyok valami nagyon társasági ember, ezért kicsit nehezebb nekem.

Meg jó lenne, ha valaki leírná nekem, hogyan kell közeledni egy lányhoz, mert anno apám csak arról beszélt nekem, hogy a nők egy külön faj, akik kifejezetten szadisták.


20/F


2011. máj. 2. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Mit szeretsz csinálni, mi érdekel? Én múltkor a retro kiállításon futottam bele egy csajba(aki ráadásul informatikus) szóval ha olyan helyekre, kiállításokra meg programokra jársz, amik téged is érdekelnek, akkor meg van a kezdő hang "mit gondolsz erről" kb ennyi.
2011. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jársz társaságba, nehezen találsz társat. Nem jön házhoz. Menj emberek közé, ismerkedj, barátkozz. Találsz partnert. Ne zárkózz be és ne sajnáld magadat. Sok sikert!
2011. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Társkereső jó dolog, csak jól is kell csinálni. Valószínűleg elkövettél egy-két hibát, ezért nem ment. Tanulmányozd át ezt a kis írást, nagyon sokat segíthet, ha megfogadod a benne foglaltakat:

[link]

2011. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

chat.hu vagy Facebookon a Lovehunter. Am. ha nyílik rá lehetőséged, ink. élőben próbálkozz pl.: könyvtárban. Az olyan lányok akik könyvtárba járnak eleve rendesebbek, nem ribancok. Be mész egy könyvtárba, meg látsz egy lányt aki tetszik, odamész és megkérdezed pl.: hol találod meg a Harry Potter legújabb könyvkiadását (most csak mondtam egy példát, nem kell leszólni). És amíg keresitek beszélgettek, és ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor elkéred vmilyen elérhetőségét. Ha ez sikerül utána már jön magától.

De lehet még szupermarketekbe is ismerkedni meg bárhol, kivéve utcán. És a legfontosabb! Inkább csak 17-18 illetve az fölöttieknél próbálkozz, mert az 15-16 éves lányok 98%-a ribi és nem neked való.

2011. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van egy-két normális a 15-16 éves korosztályban is, de nem annyira tetszenek.

Majd megpróbálok valamit.

2011. máj. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!