Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnék egy ateista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék egy ateista lányt?

Figyelt kérdés

A legjobb Budapesten vagy környékén lenne.


20/f


Mielőtt megkérdeznéd:

- Voltam vallásos egy időben, nem jött be. Légyszi, ne próbálj megtéríteni. Sokkal boldogabb vagyok, csak ez az egy dolog (a párkapcsolat) hiányzik az életemből.

- Gondoltam, hogyha sok keresztény keres magának keresztény társat, akkor én miért ne kereshetnék magamnak ateistát. Lehet, kijönnék egy vallásossal is, de nem csípem a konzervativizmusukat.


2011. febr. 1. 22:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, mert a csajok 80%-ára simán rá lehet mondani az életvitele alapján hogy ateista?
2011. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Ó hát ilyet találsz nagyon is könnyen:) Mégkönnyebben, ha discoba mész és látod totál részegen, na az kétlem, hogy hisz benne:)
2011. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
2%
miaz az ateista???xD
2011. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Rossz alapvetésből indulsz. Nem minden vallásos konzervatív.

Ugyanakkor egy nem vallásos is lehet konzervatív.


Mindez azt jelenti, hogy te nem ateista lányt keresel, hanem -mondjuk úgy - egy szabados életmódú párt.

2011. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
0%

Bármelyik lakótelepen találsz ilyeneket.

Általában játszótereken gyülekeznek sötétedés után,különös ismertetőjelük,hogy 10 percenként hangosan,magas hangon felnevetnek.

Arra sétálsz kutyával,aztán szóba elegyedsz velük.

Ha megkínálod őket egy kis fűvel,akkor még aznap este össze is hozhatod az dolgot.

2011. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

akárhol :D bár nem ateisták igazából :D csak szarnak bele :D


19F

2011. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Egyedülálló ateista vagyok,de hozzád öreg.Vagyis Te vagy nekem fiatal :D
2011. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal nehezebb olyat találni aki hisz is a vallásában, mert igen mindenkinek van vallálsa csak hisznek benne. Amikor temetésre kellett mennem, hát sajnaos:( Nah akkor hallottam öregasszonyokat énekelni könyv nélkül. Ugyan hánny mai tini lány tudna Biblia nélkül énekelni?? Még a 10 parancsolatot is akkor tudják, ha elő veszik. Nah szóval találsz bőven csak nézz szét.
2011. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
*csak nem hisznek benne
2011. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Hát,ha eddíg,csak bigottokkal szűrted össze a levet,akkor talán ,menj valami partyba,ott tömve vannak a csajokkal!
2011. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!