Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság a fiúknak miért azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a fiúknak miért azok a lányok jönnek be akik hetente cserélik a barátjukat és plázapudli félék?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek.

Sajnos mostanában az olyan lányokra mint pl én is,vagy a barátnőim nem nagyon néznek fel a fiúk.Szerintem a természetesség a legszebb egy lányban,de a fiúk ezt nem nagyon értékelik sajnos.

Ismerek sok olyan lányt akik minden héten más fiúval kavarnak,de a fiúknak ez mégis bejön és inkább az olyan lányokkal járnak,mintsem legyen egy tartós,romantikus kapcsolatuk :(.Én pl. az igaz szerelmet keresem,és nem mondok igent egyből egy felkérésre,ha én nem érzem azt a fiún hogy bejön nekem,de igy szerintem sohasem lesz olyan barátom aki tényleg szeret és én is őt..:(.

szerintetek miért van ez,hogy a fiúk inkább a 2tonnásra kisminkelt,műcsajokat szeretik?


2011. jan. 30. 13:42
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
14. és köszi a választ
2011. jan. 30. 14:20
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

14 06.

pontosan úgy ahogy mondod.kicsit nagyok az elvárásaid a semmire.

az életben úgy megy ez a játék,h először leteszek vmit az asztalra,nem sírok,nem nyafogok.majd egy kicsit várok,és meglátom h mit kapok vissza.ha jó dolgokat kapok vissza,boldog ember leszek,és tudom azt h jó emberrel kezdtem.ha fordítva sül el,el kell hajtani.


de gondolom te nem így látod a dolgokat.szted akkor kinek kellesz?az elvárások az eget verik,teljesítmény nulla.inkább választom a kicsit butább lányt,aki tudja a dolgok rendjét.én a magadfajta lányokban sokat csalódtam.kicsit máshogy látod a világot mint ahogy van.

szex terén a tapasztalatról meg ne is beszéljünk.volt olyan lehet jobban jártam volna,ha egy tacskóval nyalatom a makkomat.

2011. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

mivel az a GYIK ezért itt átütően olyan válaszokat fogsz kapni, hogy van kivétel, és ugye a kivétel erre az egy oldalra összpontosul :) ami sajnos nem tükrözi a valóságot.

ugye azokkal a srácokkal nehezen futsz össze akik értékelik, mert ők sokat vannak otthon, esetleg itt.

a lényeg, én nem szeretem azokat a lányokat akikről te beszélsz, viszont az olyan lányok amilyen te lehetsz, ők engem szeretnek, mert nekik pedig az öntelt-nagyképű-beképzelt-nagydumás kaszanovák kellenek. ez van, ilyen a világ, ki kell fogni egy kivételt és őt meg kell tartani.

csókolom

2011. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

14:21 . érdekes dolgokat mondasz -.- mégis honnan veszed a bátorságot és modod,hogy ilyen meg olyan vagyok,ha egyszer nem is ismersz?:O nem tudhatod,hogy mik az elvárásaim.én csak annyit akarok,hogy tetszek egy olyan valakinek,aki bennem látja a szépet,nem egy agyonrasminkelt plázacicában -.-" .ha nem előbb,hát utóbb,mert még ráérek.és majd akkor kezdj el olyanokat mondani,légyszives,ha majd megismertél,mert akkor biztos nem az lesz a véleményed,hogy nem tettem le semmit az asztalra.mégis ennyi idő alatt mit lehetett volna?

és most nem csak magamról beszélek,hanem más lányokról is,akiknek ugyanaz a véleményük,hogy az ilyen lányok,akik nem sokat érnek,azokra miért nagyobb a kereset...

2011. jan. 30. 14:31
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

az tény h többségében jól néznek ki, de h nekem egy ilyen plázaribanc se kellene az is biztos

19/f

2011. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

ezek a dolgok azért vannak így mivel itt irogatsz,nincs csávód,és azért kérdezel ilyeneket mert nem tetszik neked az egész.csak azokat írtam le amikre oda kell figyelni.de ha nem tudod felfogni még/megértem mivel fiatal vagy/nem kell besértődni,inkább olvasd el megint,és tanulj belőle.

na csá

2011. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

te meg leirhattad volna kicsit értelmesebben,ennyi az egész,talán akkor én is jobban tudtam volna értelmezni és nem kellett volna oltogatni mert másképp nem lenne okom a besértődésre ;).

kösyi ay eddigi válaszokat

2011. jan. 30. 14:39
 18/27 A kérdező kommentje:
köszi az*
2011. jan. 30. 14:39
 19/27 anonim válasza:
76%
nekem sem jönnek be a plázalibák.dobhatsz 1 privit ;)
2011. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem is a természetes lányok tetszenek, de én se nekik, se másoknak nem tetszem, mert a lányoknak viszont tényleg mindig a jóképű meg a gazdag fiúk jönnek be.
2011. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!