Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság a fiúknak miért azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a fiúknak miért azok a lányok jönnek be akik hetente cserélik a barátjukat és plázapudli félék?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek.

Sajnos mostanában az olyan lányokra mint pl én is,vagy a barátnőim nem nagyon néznek fel a fiúk.Szerintem a természetesség a legszebb egy lányban,de a fiúk ezt nem nagyon értékelik sajnos.

Ismerek sok olyan lányt akik minden héten más fiúval kavarnak,de a fiúknak ez mégis bejön és inkább az olyan lányokkal járnak,mintsem legyen egy tartós,romantikus kapcsolatuk :(.Én pl. az igaz szerelmet keresem,és nem mondok igent egyből egy felkérésre,ha én nem érzem azt a fiún hogy bejön nekem,de igy szerintem sohasem lesz olyan barátom aki tényleg szeret és én is őt..:(.

szerintetek miért van ez,hogy a fiúk inkább a 2tonnásra kisminkelt,műcsajokat szeretik?


2011. jan. 30. 13:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
mert jól néznek ki.
2011. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Hát azért ez nem így van... Nekem csak természetes kinézetű csaj kell...
2011. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
én pont hogy ezt értékelem és nem a lukasfejű plázacicákat. 19/F
2011. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár ez nincs így. Nyugodj meg, az, hogy nemet mondasz azokra a felkérésekre amik neked nem tetsző fiúk felől jönnek, teljesen normális. Hidd el hogy nem tetszenek nekik jobban, csak a férfiak sajnos (tisztelet a kivételnek) sokszor a könnyebb utat választják, de ez felnőtt korukra sokaknak megváltozik, és már a nehezen befogható vadakat hajtják. :) Maradj ilyen természetes amilyen most vagy, a szerelem rád fog találni, csak tarts ki az elveid mellett. :]
2011. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert a műcsajok között sokkal több olyan van, aki értékeli magát, és nem nyavalyog.
2011. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a problémám ami neked manapság a nőiesség=betegs híúság és vagy túzott önbizalomhiánypl:törékeny nők vagy túlzott önbizalom pl:kavarós csajok.De szerintem meg pont ezek akik nem igazi nők.Manapság már nem lehetsz annyira vagány h nem nézed magad sz@rba ha nem vagy plázapudli v műnő akinek minden héten új pasija van és átlagosan nézel ki mert tőled még tízszer rondább fiúk szerint is cikis vagy mert a havrok elött fel kell vágni ugyebár.Ja meg lerondáznak mert úgy is kimersz menni az utcára h nem feltétlenül vagy formában.Akire meg vakolat nélkül rá sem lehet nézni az ugyebár szép és nőies.Ha meg nem vagy ilyen legyél egy apakomplexusos törékeny nő akinek semennyi önbizalma és azért hajlandó mindenkivel járni.Ha nemet mersz mondani gonosz vagy.Mintha nem nagyobb dögség lenne ha valakit azzal átvágsz h jársz vele mikor nem tetszik.A férfiak többsége fél az igazi nőktől ezért választják a "menőt" vagy a "törékeny túlzott "önbizalomhiányost" mert az biztos járni fog vele.Aki meg nem ilyen az elmehet tőlük a fenébe mert megközelíteni sem merik.Egy 17 éves lány őszinte véleménye.Azért mondom mert ln is már tetszettem néhány fiúnak de egy sem mert odajönni hozzám.Az ilyenekhez meg bátran odamennek.Vajon miért?Mert ezek soha nem utasítanak vissza senkit képesek mindenkivel járni.Hitegetik magukat és átvágják a saját fejüket csakhogy ne csalódjanak pedig ezek a lányok csak esélyadás&kihasználás alapon járnak velük.Valamikor meg egyszerűen csak kihasználni akarják ők is a csajt az ilyeneket meg könnyebb kihasználni is.A nrmális lányoknak ezért tojik a fejére mind.
2011. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%

ha komoly kell akkor keresem a magadfajtát,de mivel 30 alatt nem akarok komolyat,így játszanak a plázacicák is nálam.sőt az sem érdekel ha rocker,rapper,vagy akármilyen féle,csak tudja a dolgát az ágyban.korra sincs kikötésem,sem kinézetre.


ha nekem megtetszenél TE,hát szted mi lenne az első beszélgetésünk után?az lenne az első és egyben az utolsó.te gondolkodnál miért lett így,miért ilyenek a fiúk,beírnád ide a kérdésedet.én meg másnap akkorákat élveznék egy másik lánnyal,h beremegne a szemgolyóm is.

2011. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. 14:03 nak pedig igaza van.van benne valami,hogy azért mennek oda azokhoz a csajokhoz,mert úgysem utasitják őket vissza..:S

elsőnek: azoknak a csajoknak a többsége pedig csak azért "néz ki jól" mert a rendes arcuk helyett a smink látszik leginkább.amelyik pedig önmagában is szép,az miért festi akkor magát?

2011. jan. 30. 14:10
 9/27 A kérdező kommentje:
14:06.ezt nemigazán értem :S .tehát a természetes lányokkal nem lehet elbeszélgetni,vagy csak azt lehet,mást nem,vagy ezt hogy érted??
2011. jan. 30. 14:11
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem jönnek be a kisminkelt plázacicák. Undorodom tőlük. Én csak a természetes kinézetű lányokat kedvelem. Egyébként hány éves vagy? Mert a tini korban szokták a fiúk rosszul felfogni, hogy ki is kéne nekik...
2011. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!