Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lányt válasszam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam? (E/2-ben nem engedi kiirni)

Figyelt kérdés

1:Ő tetszik a legjobban , hasonló zenéket hallgat mint én , van közös téma , ritkán találkozunk , nem tudom , hogy tetszek-e neki .


2:Ő is tetszik , de nincs nagyon közös témánk , vele is ritkán találkozok , szerintem tetszek neki .


3:Nekem nem igazán tetszik külsőre , de jól elbeszélgetünk , hasonló az érdeklődésünk , hasonló zenéket hallgatunk , vele is ritkán találkozunk , biztos , hogy tetszek neki .


4:Nagyon tetszik , jól elbeszélgetünk , mindennap találkozunk , van közös téma , de azt hiszem foglalt(bár nem biztos) , szerintem neki is bejövök .


Ha nem értesz valamit kérdezz !


2011. jan. 29. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
azt válaszd, akit őszintén szeretsz
2011. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bameg,mi az,hogy csak így válogatsz ? Mint a 11 évesek.Te egyáltalán komolyan gondolod ezt a dolgot ? Amikor az ember ilyen választás elé kerül,egyből tudja,kit választ,ezen látszik,hogy nem is szereted igazán őket.
2011. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4-1-2-3 sorrendet javasolnék! :)
2011. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 emlya ***** válasza:
3!!!!!!
2011. jún. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1. 4. 3. 2.
2011. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!