Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mióta nincs barátotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mióta nincs barátotok?

Figyelt kérdés

Nagy örömre szolgálna ha válaszolnátok minél többen ezekre a kérdésekre, már egy ideje foglalkoztat a téma:

1. Hány éves vagy?

2. Általában mennyi idő szokott nektek eltelni két párkapcsolat között?

3. És amikor járni kezdtek valakivel, az a srác minden esetben tetszik vagy néha csak "beéritek vele"?

4. Titeket mennyire tart vonzónak a környezetetek?

5. Ti mennyire tartjátok magatokat vonzónak (őszintén, nem kell szerénykedni)?

6. És egyébként a próbálkozó srácok általában mennyire felelnek meg az elvárásaitoknak?


2011. jan. 27. 17:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

1: 16

2: változó

3: tetszik:)

4: szerintem eléggé annak tart,gyakran megnéznek a buszon is

5: szerintem is az vagyok..vannak jobb nők is nállam,de nem vagyok gáz,tudom

6:fele-fele..:)

2011. jan. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

1. 25

2. évek

3. engem a belső ami megfog, hogy hogyan néz ki az sose érdekelt

4. túlságosan is, ami eléggé zavar

5. átlagosnak tartom magam

6. sok a "próbálkozó", de ennek ellenére 6 éve nem volt senkim, szóval nekem a pasik nagy része nem felel meg a gondolkodásmódja vagy viselkedése miatt.

2011. jan. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

1. 16/L

2.fú hát változó..átlagban 5hónap

3.nagyon válogatós vagyok pasi téren,nem felel meg a "csak beéri típus"

4.a nagy többség vonzónak tart..

5.kb olyan 10/9

6.sokféle srác próbálkozik,de a legtöbbjükre én csak barátként tudok gondolni,tényleg megválogatom kivel állok össze :)

2011. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

sziaa:D


1: 14....:D

2: nem nagyon volt még olyan igazán komoly kapcsolatom, de úgy min. 2hónap

3: tetszik hát:D

4: a visszajelzések alapján nincs miért aggódnom, de mint minden lány én se vagyok teljesen megelégedve magammal... Van amikor tetszem magamnak... van amikor egyáltalán nem..:D

5: hát... alapjában véve nem vagyok csúnya... de olyan kis esetlen tudok lenni...:)

6: van nagyon legalja undorító, aki csak azért akar velem lenni, hogy legyen csaja... De van sok rendes srác is...

Külsőre pedig vegyes.:D

2011. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

1:17

2:Még nem volt barátom.

3:Az előzőben van a válasz.

4:Van amikor azt hallom h vonzó vagyok de csak néha van a válaszok alapján meg szerintem lehet h nem.

5:Szerintem jobban nézek ki mint amilyennek tartanak csak kár h manapság már csak a műnőket veszik észre ha egy tini kicsit fiatalabbnak néz ki a koránál meg nem ken magára kiló vakolatot meg nem hord örökké tűsarkút meg p.i.cs.á.s ruhákat meg sem nézik.Pedig természtesen meg jobban nézek ki mint egy csomó p.i.cs.á.s csaj mégis ők a "dögösek".ÉN meg le vagyok sz@rva mert nem olyan a stílusom.

2011. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

1: 22

2: Passz, de elég sok, akár évek.

3: Minden esetben tökéletes, akiről azt feltételezem,hogy nem az, azzal össze sem jövök,mert tényleg nem működne a dolog, csak egymás szívét fájdítanánk.

4: Hát szerintem épp olyan átlagosnak tartanak, mint amilyen vagyok.

5: Szintúgy átlagosnak tartom magam.

6: Általában nem felelnek meg. Van, aki fiatalabb nálam, de sokan csak alkalmat keresnek. Nem tagadom,hogy néha én is úgy érzem szükségem lenne rá, de amilyen faszarági vagyok arra is a tökéletest várom,arra meg aztán várhatok :D Így alkalmi sincs :)


Ja és 1 éve nincs párom :)

2011. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1: 22, nemsokára 23

2: mivel összesen kettő volt eddig, várj, számolok, három és fél év. És két és fél éve nincs senkim.

3: Akkor úgy voltam vele, hogy tetszik, mostmár tudom, hogy az elsővel csak beértem. A másodikat nagyon bírtam, most is jóban vagyok vele.

4: A közeli ismerőseim szerint a legjobbat hoztam ki abból, ami van, szóval egész jól festek. Jó, a kedvenc bókom így hangzott: "Lehet, hogy pici a cicid, de olyan szép nagy feneked van!". Amúgy rajzsuliban modellkedek, és elég gyakran hívnak, az azt hiszem, jelent valamit.

5: Inkább vonzónak tartom magam, mint szépnek. Most épp elégedett vagyok magammal, szóval kis karbantartással azt hiszem, 10/7.

6: fent említett második baráton túl egy volt, aki megfelet az elvárásaimnak, aztán kiderült, hogy egy f@sz. De elég ritkán próbálkoznak. Évente egyszer, ha. Vagy én nem veszem a jeleket :-)

2011. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

1) 17 vagyok

2) Mikor hogy. Van, hogy több, van, hogy kevesebb. Általában pár hónap.

3) Általában olyannal jövök össze, aki tetszett, de előfordult, hogy "jó a szamár is" alapon összejöttem valakivel. Csúnya dolog, de ez van.

4) Szerintem elég vonzónak tart. Visszajelzések alapján "jó csajnak" számítok.

5) Nem nézek ki rosszul annak ellenére, hogy el vagyok látva plusz kilókkal. Csinos arcom van, az alakom is igazán nőies, nem panaszkodok.

6) Általánosságban nem felelnek meg, elég válogatós vagyok.

2011. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1. 18 múlt

2. változó

3. először van a fellángolás, akkor tökéletesnek látom, aztán jövök rá, hogy mekkora egy suttyó ... (5-ből 5-ször)

4. nem tudom

5. egyáltalán nem, sőt ...

6. változó

2011. jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!