Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá ha a barátotok egy másik csajjal menne el moziba?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem már azt a másik csajt,de még nem találkoztunk személyesen!Megkérdezte hogy nem-e lenne kedvem elmenni vele moziba,de kiemelte hogy csak baráti találkozásról lenne szó!És én is csak baráti találkozásnak tekinteném!

Elmondjam a barátnőmnek hogy fogok találkozni egy másik lánnyal vagy inkább ne mondjam meg neki?Ő elég féltékeny de nincs oka rá!Még sosem tettem olyat amiért féltékenykednie kelett volna!

Ti hogy viszonyulnátok a helyzethez ha veletek fordulna elő?


2011. júl. 27. 11:33
1 2
 1/16 Az Istenek válasza:
Örülnék.
2011. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

magamat ismerve az egész estét átbőgném, dehát én már csak ilyen vagyok

19/L

2011. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mit szólnék? lerúgnám a veséjét. Ha nincs semmi extra minek eltitkolni? Ha pedig van, akkor nem is kell hazajönnie hozzám. :)
2011. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem vagyok féltékeny fajta, de nagyon kiakadnék. ha még régi barátok lennének, akkor oké, de így?

viszont jobb ha elmondod neki, mert ha mástól tudja meg, akkor azt fogja hinni, hogy megcsalod, vagy ilyenek.

de nem hiszem, hogy túl jól esne neki. neked jól esne, ha a barátnőd, egy másik pasival mászkálna moziba?!

2011. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hogyha csak 2-en mennének engem zavara,nagyon is :/ ha annyirra talizni akartok azzal a csajjal,akkor inkább menjetek el máshova,ne moziba,és vidd a b.nődet is,bemutatni :D ha ez nem okés a csajnak,akkor az nem barátkozni akar ..
2011. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem esne jól neki, ez nem lenne szép tőled!! Ő megbízik benned, erre te találkozol azzal a másik csajjal, és nyilván mindjárt arra tud gondolni, hogy megcsalod, és nem arra, hogy kártyáztok egy jót! Ha most elmész úgy, hogy nem szólsz neki és mástól tudja meg, akkor már soha nem fog neked hinni, és lehet, hogy ez a kapcsolatotok végét jelentené!! Az a másik csaj meg ne haragudjon, de milyen parasztság másnak a pasijával elmenni valahová, az oké, hogy csak barátként tekint rád, de arra nem gondol, hogy van egy lány aki téged szeret, és miközben ti jókat beszélgettek, ő csak arra tud gondolni, hogy megcsalod-e vagy sem! Szerintem hívd el őt is. Nem lenne semmi baj, hiszen úgy is csak egy baráti beszélgetésről lenne szó nem?
2011. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen felmerült bennem is hogy elhívom a barátnőmet,a másik lánynak nem lenne ellenére!

de ismerve a barátnőm a tekintetével megölné a csajt és midnen meg nyilvánulásában éreztetné hogy az övé vagyok!

2011. júl. 27. 11:53
 8/16 anonim ***** válasza:
Különben is, ha tudod, hogy konfliktust szül a dolog, akkor minek erőltetnéd? Ne menj el a csajjal és kész, ennyire egyszerű. Különben is minek akar veled a kiscsaj egyedül moziba menni, mikor tudja, hogy foglalt vagy? Ugyan mááár... Láss át a dolgokon kicsit. :)
2011. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha úgy adod elő, hogy nem volt kedve a csajnak egyedül moziba menni, és elhívott téged, meg a barátnődet, akkor nagy gond nem lehet szerintem. Tálalás kérdése minden.
2011. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem örülnék neki.
2011. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!