Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá ha a barátotok egy másik csajjal menne el moziba?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem már azt a másik csajt,de még nem találkoztunk személyesen!Megkérdezte hogy nem-e lenne kedvem elmenni vele moziba,de kiemelte hogy csak baráti találkozásról lenne szó!És én is csak baráti találkozásnak tekinteném!

Elmondjam a barátnőmnek hogy fogok találkozni egy másik lánnyal vagy inkább ne mondjam meg neki?Ő elég féltékeny de nincs oka rá!Még sosem tettem olyat amiért féltékenykednie kelett volna!

Ti hogy viszonyulnátok a helyzethez ha veletek fordulna elő?


2011. júl. 27. 11:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még vmi: egyetlen dologba szoktam ilyenkor belegondolni, amikor hasonló szitukba keveredek: én örülnék neki ha a barátom menne el egy másik csajjal moziba? zavarna?

Valószínűleg igen a válasz. Tehát te sem örülnél fordított esetben..

2011. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit pofátlanság ha vele mész és a bartánődet nem viszed magaddal.Szerintem te se örülnél ha a barűátnőd egy másik pasival menne el moziba.
2011. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én örülnék neki ha elmondanád h egy másik csajjal mész moziba mert nekem az őszinteség a legfontosabb ... de szerintem negyed óránként hívnálak ... és meddig nem vagy mellettem nagyon nyugtalan lennék ...
2011. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a barátom nem merne ilyet tenni..tudja h mindkettejüket megölném.^^
2011. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Milyen cuki lehetsz utolsó!!:P:D
2011. júl. 29. 22:04
 16/16 anonim ***** válasza:
Jóhát na :D Neked se esne jól ha a csajod menne el egy másik sráccal.:|
2011. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!