Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti szeretitek a traktor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek a traktorokat és ha ilyen barátotok lenne járnátok vele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
mármint egy traktor lenne a barátjuk?
2011. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 napietus ***** válasza:
hát az attól függ, milyen a pasi, és milyen a traktor :D de én már elkeltem, úgyhogy csak beledumálok :)
2011. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%

falusi lányként lehet


de nagyon nem vagyok az,igy esélytelen

2011. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Traktorral nem hiszem h sokan járnának, legfeljebb kombájnok.
2011. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Inkább űrhajós legyél, ne traktoros, az sokkal népszerübb a lányoknál.
2011. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 napietus ***** válasza:
12%
egyébként a traktor munkaeszköz (kombájn az más, kedves utolsó). aki azzal jár randira, éppúgy hülyének nézném, mint aki sportkocsi után küti az ekét, és úgy akar szántani.
2011. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
"Traktorokat" helyett nem véletlenül 'traktorosokat' akartál írni?
2011. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
lehet vakítani a Lamborghini kulccsal, gyártanak traktort is :D
2011. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy valakinek a traktor a munkaeszköze, még nem feltétlen "paraszt". Sok ismerősöm lakik vidéken, aki földműveléssel, bio- növénytermesztéssel foglalkozik, és van köztük 1-2 fiatalabb srác, és én örülnék, ha ilyen fickóm lenne! Jó erőben vannak, izmosak, jóképűek, szép barna bőr nyáron(és nem azért, mert homár és szolizik) szóval csupa jó dolog. Bár sokan azt hiszik aki a traktoron ül, az egy igénytelen, tuskó paraszt, sajnos el kell őket szomorítanom tapasztalataim alapján. Néhány városi srác is megirígyelhetné az intelligenciájukat és a külső ápoltságukat is.
2011. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És hogy jön ez ide?
2011. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!