Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mióta nincs barátotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mióta nincs barátotok?

Figyelt kérdés

Nagy örömre szolgálna ha válaszolnátok minél többen ezekre a kérdésekre, már egy ideje foglalkoztat a téma:

1. Hány éves vagy?

2. Általában mennyi idő szokott nektek eltelni két párkapcsolat között?

3. És amikor járni kezdtek valakivel, az a srác minden esetben tetszik vagy néha csak "beéritek vele"?

4. Titeket mennyire tart vonzónak a környezetetek?

5. Ti mennyire tartjátok magatokat vonzónak (őszintén, nem kell szerénykedni)?

6. És egyébként a próbálkozó srácok általában mennyire felelnek meg az elvárásaitoknak?


2011. jan. 27. 17:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Halihó!

1.Nem rég lettem 20éves:)

Kettóóó: nincs általában :) mindig változó,most pl már 4 hónapja nincs barátom..

3.néha csak beérem vele :S tudom gáz,de szánalomból is voltam együtt már vkivel

4. ezt nem engem kéne megkérdezni :D

5. húha..néha nagyon,néha kevésbé..

6. egyáltalán nem,mivel akkor mindig lenne kapcsolatom :) ha külső meg is felel,a belső elidegenít...

2011. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1. 25

2. legrövidebb idő 2 hét, leghosszabb 6 hónap (15 éves korom óta)

3. ha a külseje nem is tetszik elsőre, adok neki egy sanszot, hátha van más, amivel megfog. ha nincs, akkor kalap-kabát. szép külsőnél dettó, nem nézegetni van.

4. nem érdekel, annak tartanak-e.

5. én nem érzem magam csúnyának, van egy stílusom, ez nekem tetszik.

6. mivel a stílusom olyan amilyen, ez eleve egy szűrő. akik így próbálkoznak, azok általában tetszenek is. ez nem jelenti azt, hogy lesz is valami, de nem szoktam lerázni őket.

2011. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Hájló.

1. 17 éves vagyok :)

2. Tavaly volt egy olyan időszakom, amikor rögtön egymás után jöttek.. de a fél éves kapcsolatom óta,[ aminek 8 hónapja vége] nem volt senkim. már meg is őrülök tőle:D

3. volt már rá példa hogy szánalomból jöttem össze valakivel, de az 2-3 éve volt. amúgy meg akkor tetszik tetszik, akivel együtt vagyok:)

4. pff. nem tudom. bulikon általában azt hallom vissza hogy vonzó vagyok, de nem tudom..

5. néha nagyon, néha kevésbé..:D ez a lelkiállapotomtól is függ. meg sok mindentől. több esetben vonzónak.

6. huh. a legtöbb esetben szinte semennyire.. vagy csak belsőre. vagy csak külsőre..ez a legnehezebb:/

2011. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

1. 20

2. eddig a leghosszabb 4 hónap volt, egészen idáig. lassan egy éve nincs tartós kapcsolatom. a legrövidebb idő 2 hét volt.

3. tetszeni mindenképp tetszik, ha szerelmes nem is vagyok az elején.

4. 10es listán talán 7-8 körül (visszajelzések alapján)

5. én elég sok hibát látok a külsőmben, de minden lehet javítani és ezért teszek is.

6. mondhatni semennyire. mivel elég kislányos arcom van gyakran 16-17 éves fiúk próbálkoznak be nálam. ha meg korban megfelel az illető, akkor általában más probléma akad, külsőleg/belsőleg.

2011. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

szia!

1, 21 vagyok.

2, Még csak egy kapcsolatom volt, de sok idő kellett, hogy kiheverjem.

3, Valamennyire azért tetszik is.

4, Vonzónak tartanak, azt hiszem.

5, Átlagos vagyok kinézetre, de szerintem intelligens vagyok, az csak számít valamit.

6, Attól függ, hogy próbálkozik...a buszmegállóban megkérdezett "számcsere?", az nagyon visszataszító tud lenni például. Mostanság csak ilyenekkel találkozom.

2011. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

1.27 leszek nyáron

2.általában rövid idő,de most már július óta nincsen barátom:(((

3.ha elkezdek valakivel járni akkor nem csak beérem vele hanem tetszik is.nem csak a külsőre értem,hanem külsö,belső egyaránt.

4.hát erre nem tudom a választ sajnos.ezt a környezetem tudná megmondani.

5.én semennyire.

6.valamelyik megfelel,valamelyik nem

2011. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Szesze ***** válasza:

1. 19

2. valtozo

3. neha csak berem vele

4. kapok jo viszajelzeseket, alatalaban azt modjak szep a szemem v a mosolyom:)

5. szerintem jo csaj vagyok bar az alakom nem 10 pontos, de szerintem nem kell tokeletesenek lenni(es ezen majd szeretnek segiteni is) s foleg azt hallom, hogy a fiuk se mindig a sovany lanyokat szeretik

6. valtozo, 70% megfelelenek, de keves aki kapcsoltra inkab egyejszakas kalandra probalkoznak(nem szex scak smarolas)

2011. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Szesze ***** válasza:
a 70%megfeleles kulsore vonatkozik:)
2011. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

1. 16

2. 5-5 hónap, attól függ. Ez lehett hosszabb de rövidebb is.

3. olyannal nem járok aki nem tetszik igazán.

4. 10-es skálán 7-es-8-as

5. 10es skálán 7-es

6. nem tudom hogy miért, de csak az elég fura emberek találnak meg. már kiskoromban is nagy részben a kisegítő osztályosok jöttek egyesével szerelmet vallani -_-

hálistennek mostanra azért változott a helyzet, de kb 10-ből 3-mal kezdenék kapcsolatot.

Most éppen 5 hónapja nincs barátom.

2011. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

és a legrövidebb idő 1 nap volt :$

(egy másik fiú miatt hagytam el a barátomat)

2011. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!