Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajokról van szó lent folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokról van szó lent folytattom!?

Figyelt kérdés
Nah nem tudjátok honnan lehet velem egy idős rocker csajokat megismerni akik szépek is???A válaszokat előre is köszi :)13/F
2011. jan. 21. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

13 vagy mitakarsz hogy kéne már. várd ki a sorod és lesz. úgy jössz itt mintha égetűen sürgős és már vér ciki lenne hogy még nincs barátnőd aki melleseleg millió elvárásodnak megfelel, persze 13 évesen. mondanám hogy gondolkodj már el egy kicsit de ez se fog menni ennyi idősen. majd 4-5 év mulva rájössz miről beszéltem. na csá

21/f

2011. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Már nehari, de ha ez a fontos számodra, hogy egyforma zenét hallgassatok akkor még igazán éretlen vagy egy barátnőhöz.. Elég lenne neked egy szimpla barát aki mondjuk nem veled egy nemű.. Persze csak szerintem!


Belegondolok, hogy ha én is ragaszkodtam volna ahhoz, hogy egyforma zenét hallgasson velem akkor még most is csak képeken láttam volna lányt meztelenül...

Most, hogy így belegondolok jártam olyannal aki a hip-hop-ért volt oda, olyannal aki a lötyögős handsup illetve egyéb pop zenékért volt oda és alternatív rock, jrock, stb.-ért is volt egy "hódoltam..."

Én hardtechno,hardstyle,hardcore,hardbass stb.stb.stb.-t hallgatok, szóval pont nem ezeket amiket ők... De sosem okozott problémát! Mindig megvolt az arany középút illetve a lélek picit másként fog viszonyulni a zenékhez, ha szerelmes!;)

2011. jan. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi.De félre értesz nem azt mondom hogy olyan zenét hallgason mint én csak azt hogy rocker leggyen :)))
2011. jan. 22. 02:08
 14/15 anonim ***** válasza:

Az exem aki három hete dobott pont ilyen volt :S

gyönyörű és rocker :$

kérdezőnél 1 évvel idősebb/F

2011. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

koncerteken lehet

15/rockercsaj

2011. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!