Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » PASIk : mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIk : mi a véleményetek az alacsony és sovány, de izmos csajokról?

Figyelt kérdés

Jelenleg 160 cm vagyok és testesebb fajta, de ezen a nyáron egy óirásit akarok fogyni, mert kiakarom próbálni, hogy milyen érzés ez is , mellesleg jövőben megyek szini szakkörre tehát szükségem van a változásra


Szeretném tudni, hogy mi a fiúk véleménye az alacsony és sovány lányokról, mert én mindig görcsölök a magasságom miatt és nem tudom , ha egy alacsony csaj lehet-e valaha is szexi, akármilyen teste is lenne ..... szerintetek ?


2010. jún. 9. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:

160 centi az szerintem még átlagos, 5-7 centivel kisebb csak mint a női átlag, még belefér:)

Én jobban szeretem az alacsonyabb lányokat 150-160 centi.Az is jó ha egy kicsit izmos mert sportol, tehát nem lusta:D

és egészséges is:)

Lehet szexi egy alacsony csaj is persze.

20f

2010. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm 156 cm, és elég izmos is. (sportoló) Nekem kimondottan az alacsony lányok jönnek be, és még elég sok másik pasinak is...
2010. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem cuki lehetsz:)
2010. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első blikkre én is alacsonyt mondtam volna, mint esetem.. Viszont nagyon idegesit, ha nem tudok normálisan csókolózni állva... A magam 185 centijével bizony komoly fizikális problémát okoz egy 160 centi körüli lány.... Minden más jó, de elég idegesitő, hogy egy ilyen gyakori helyzetben nem tudom, hogyan lenne helyes reagálni... Guggoljak? Terpesszek orbitálisat? Hajoljak/görnyedjek le?

Szóval én hosszútávon nem tudnám elképzelni az életet alacsony lánnyal, de szexinek persze, lehet az.


Szerencsére a jelenlegi barátnőm 178 centi, igy pont jó minden (és még magassarkút is felvehet, ha szeretne :]).


24F

2010. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó a 160 centi, de ne legyél dagadt üszök g*ci, mert az hányadék....
2010. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kisebb csajokat, és még van néhány haverom akik szintén ezt mondják. Magasabbat el sem tudnék képzelni magam mellé. :)
2010. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
09:09! Nem lehetetlen egy magas srácnak egy alacsonyal való járás! :D Én 160 cm vagyok, a párom 185. Eddig sikerült megoldanunk a csókolózást, úgy, hogy egyikünknek se legyen kényelmetlen. :) (Ágaskodom kell, az tény, de nem fárasztó.. :D )
2010. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17:58-as vagyok! Véletlen félrement a komment, bocsi! xD
2010. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
attól függ, korod? am a fiúk szeretik ha tőlük alacsonyabb a csaj. :)
2010. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!