Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Linkelnétek alacsony csajokról...

Linkelnétek alacsony csajokról képeket, akik bejönnek?

Figyelt kérdés
Én 161 cm vagyok, 52 kg, viszonylag arányos alkat. De nem szeretem, mert olyan gyerekes mert pici és nem tudom elhinni, hogy egy ekkora lányt is lehet komolyan venni.. köszi előre is :)
2011. ápr. 4. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Én szeretem az alacsony lányokat. ;)

Sajnos képet nem tudok linkelni, mert rengeteg alacsony csaj van. :)


[link]

2011. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pálmii.-_- válasza:
én tökre birom őket. : dd. mondjuk én se vagyok magas de nekem az ideál nicole snooki polizzi. ;) keress rá googl-en.(: nagyarc a csaj és nem érdekli h alig 150 magas. : dd.
2011. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sztem egyáltalán nem kell aggódnod e miatt.. a nagy színésznők is alacsonyak(pl. jennifer aniston 168cm, vagy Jada Pinkett Smith is csak 152 cm és még nagyon sokan)


osztálytársam 21 éves lány.. szintén 161cm és nagyon


amúgy nagyon sok pasi szereti az alacsonyabb lányokat, köztük én is:D

remélem segítettem valamennyit:)

2011. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát Jennyfer Aniston a 168 centijével nem alacsony, inkább átlagos vagy magasabb kategória. Sok színésznő van meg énekesnő stb aki magas, 170 feletti, sőt 175 vagy 180 centi, ilyenek a Sandra Bullock, a Katie Holmes, a Lauren Graham, Kristanna Loken, Jessika Alba, Chaterina Zeta Jones, Nicole Kidman, Liv Tyler, az Ördögh Nóri is magas és a Lilu is, a BK s csajok is pl Balogh Edina Kiss Ramóna
2013. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!