Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dohányzós pasik! Mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzós pasik! Mi a véleményetek a nem dohányzós csajokról?

Figyelt kérdés
Gáz,ciki,hátrány-e egy kapcsolatnál, vagy inkább annak örültök,hogy nem szennyezi magát ilyesmikkel?
2011. márc. 19. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jó! Esetleg, ha olyan a leányzó, segíthet leszokni is.
2011. márc. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív!Legalább nem szennyezi magát ilyesmikkel. ;)
2011. márc. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem nagyon számít. Amúgy miért lenne ciki, ha valaki nem dohányzik? o.O

21/F dohányzó

2011. márc. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pozitív.
2011. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki. És igen még adhat egy pozitív példát és megerősítést a leszokáshoz és ez jó :)


DE az nem jó, ha minden eszközzel rá akar kényszeríteni a leszokásra!


De összességében nem hátrány a nemdohányzás... sőt... :)

2011. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Dohos szagú és rossz ízű a nunusuk.
2011. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont csak dohányzó csajokat ismerek, legyél rá büszke hogy te nem szívod azt a sz*rt =)

Nemdohányzó 20/F ;)

2011. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy hányan írtak pozitív véleményeket, főleg a leszokással kapcsolatban, szerintem ez nem így van. Én nem dohányzom, sose dohányoztam, és volt pár olyan párom, akik azt mondták, hogy leszoknak a cigiről miattam. Persze ennek én eleinte mindig örültem, mert jól esett...stb. De a végén mindig én voltam a hárpia, mert "nem hagytam őket cigizni". Holott ez azért közel sem így volt. Sokszor, ha láttam, hogy rosszul vannak a leszokás miatt, inkább mondtam, hogy gyújtsanak rá.

Úgyhogy bocsánat, de az én tapasztalataim szerint ez a fene nagy tisztelet egy dohányozótól a nem dohányzó fél felé, inkább csak mondva csinált. Persze, kivételek ez alól is vannak.

2011. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp pozitiv! Hamár elkövettem azt a hibát hogy cigizek akkor Ő ne tegye azt. Mert ha szeretem akkor tudom hogy csak rombolja magát, nekem meg ugyis mind1 :D Szoval én tökre örülnék ilyen lánynak. 18/F
2011. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!