Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utasította el a bökésem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasította el a bökésem? :' ( ( ( ( ( ( ( (

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki már egy ideje tetszik. Eddig 3x megböktem, ő 2x vissza. De amikor harmadszor böktem meg, ő már nem bökött vissza hanem ki-xelte, ez azt jelenti hogy idegesítem?? Ez most nagyon rosszul érintett, légyszi segítsetek. L/15
2011. jan. 15. 20:24
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
63%
Én ittvagyok ugyanúgy 15 évesen mint amennyi te vagy és ha hasonló problémáim lennének mint ezek szerint neked vannak esküszöm kútba ugranék;)
2011. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
MERT MEGÉRDEMELTED
2011. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim válasza:
100%
szerintem ne bökdösd. a való világban csinálj valamit inkább és ne virtuálisan... :P
2011. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Leet,h nem virtuálisan akar bökdösni hanem a való életben
2011. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

:DDDD


És hogy gondoltad, ha mindig visszabök, akkor még 1000x megbököd? Anélkül, hogy egy sort írnál neki?

2011. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 BlackJack ***** válasza:
ez szégyen bazzz... ugorj ki az ablakon, vagy legalábbis ne facebookozz annyit
2011. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Úristen...

Ilyenek még szabadlábon?

Nem tudom, de én már 13évesen rájöttem, hogy az egész nem a bökdösésnél kezdődik...

2011. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Peston ***** válasza:

Először: a bökdösés idegesítő:

Másodszor: ha nem vagy képes odaállni elé, és személyes beszélgetésbe bonyolódni, akkor honnan tudnád meg azt, hogy Te is tetszel neki?

Harmadszor: az ilyen közösségi oldalas udvarlással nem igazán lehet társat találni, max. akkor, ha valami top modell csaj/pasi az ember, de akkor se feltétlen az a lényege az udvarlásnak...

Éld az életet a való világba és ne a fészbúkon...


Ajánlom végignézésre:

http://www.youtube.com/watch?v=mCUCZCBso_w

2011. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tetszel neki...
2011. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
Ha úgy se mersz vele beszélni, akkor meg nem midegy h vissza bök-e? Ennyierőből bökdöshetném a ruhásszekrényemet is kb ugyan az lenne a eredmény csak azt a 20. bökés sem idegesítené... Szerintem szedd össze magad, és lépj ki a monitor mögül. Ha meg rusnya vagy mint egy bányarém akkor meg várj még pár évet mert a te korosztályod srácai csak a szép cicit és a kerek formás popsit szereti és azt is többnyire hírességeken... Tisztelet a kivételnek.
2011. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!