Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utasította el a bökésem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasította el a bökésem? :' ( ( ( ( ( ( ( (

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki már egy ideje tetszik. Eddig 3x megböktem, ő 2x vissza. De amikor harmadszor böktem meg, ő már nem bökött vissza hanem ki-xelte, ez azt jelenti hogy idegesítem?? Ez most nagyon rosszul érintett, légyszi segítsetek. L/15
2011. jan. 15. 20:24
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

Ööö, honnan tudod, hogy elutasította? Ismerem a fészbúkot, de nem tudok olyan funkcióról, ami erről értesít téged, hogy "kiikszelte" a bökést.


Kedves Mindenáron Internetgyűlölők!

Ti igazából EZT utáljátok, és ezt megértem, mert ez már tényleg szánalmas. De azt meg felejtsétek el, hogy abnormális, aki egyáltalán fent van ilyen oldalakon. A lényeg annyi, hogy nem kell túlzásokba esni így.

2011. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom az internetet, sőt, azt tartom minden idők egyik legnagyobb találmányának, de a facebooktól (és minden hasonló social networking oldaltól) hánynom kell.
2011. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
onnan tudom, hogy felmentem az adatlapjára megakartam bökni és mást irt ki minthogyha csak úgyhagyta volna
2011. jan. 15. 21:02
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak egyszeruen meg nem latta, hogy megbokted... Es tudod milyen a facebook meg hi5... Sokszor hiba lep fel... Emiatt ne idegeskedj.... Ha kozeledni akarsz hozza, azt megteheted ugy is, hogy irsz neki egy uzenetet, hogy mit csinal, hogy van, hogy megy a suli.... Hidd el, egy uzenettel tobbet ersz, mint a bokodessel.... Sok sikert!

18/L

2011. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
mert kru_vaidegesítő hogy minden a fakebúkról szól és a bökdösésről. ha élőben ba_szol oda menni hozzá, akkor cheten beszélgess vele ne bökdösd. bökdösd magad egy késsel.
2011. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
köszi, de chaten miről beszélgessünk?::D úgy első beszélgetés elég kínos tud lenni
2011. jan. 15. 21:19
 17/48 anonim ***** válasza:
91%
Semmiről! Ilyen hozzáállással felejtsd el az emberi kapcsolatokat, és maradj inkább egész életedben a szobádban, és kívánom az legyen a legnagyobb örömöd, ha valaki megbök!
2011. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Az első beszélgetés elég kínos tud lenni... ez így van, de ha még nem is beszéltetek mégis hogy akarod építeni a kapcsolatot, vagy egyáltalán beszélgetésbe folyni vele, ha még cseten sem írsz rá?!
2011. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesít a sok böködés. Nem tom mi értelme van. Sztem a fiút is idegesítette. Esetleg nem is látta még, h megbökted.

18/L

2011. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

csak van neki mondanivalód, vagy érdekel téged annyira a srác, hogy megismerd. mit szokott csinálni, miért, mikor kikkel mit szeret bennük mit nem...stb.


"a késsel bökdöső"

2011. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!