Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El utasítottá ka szabadságkére...

El utasítottá ka szabadságkérelmünket. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Januárban beadtam a cégnél,hogy júniusban 3 hétre szabadságra mennék,mert mennénk nyaralni.Mivel itt a cégnél sorban adják ki a szabikat.Ha többen igénylik ugyanazokat a heteket,az kapja meg aki előbb beadta a kérelmet.

Januárban megkérdeztem amikor leadtam,hogy lesz-e gond ebből..Azt mondták,nem,nyugodtan készülhetek rá.Így megvettük a Svájci,osztrák autópálya matricákat is(a svájci például csak évi matrica lehetett) Előlegeztünk egy Olasz tengerparti szállást is.Megvettük a kompjegyeket,szóval mindent ami kell az utazáshoz..Tegnap amikor rákérdeztem,hogy alá van-e már írva a szabadságom,kijelentették,hogy elutasítottak.Júniusban csak akkor mehetek el ha nincs sok meló..(Júniusban mindig rengeteg a munka,sőt állandó túlórázások szoktak lenni) Most itt állok,hogy mindent amibe eddig pénzt fektettem elveszíthetem,mert a cég ilyen..Rákérdeztem ,hogy miért utasítottak el,a válasz az,hogy nincs hely..De hiszen én január első hetében be adtam a kérelmet!!Mikor kellett volna beadnom? 2009-ben,hogy 2011-be nyaralni mennék???

Komolyan tök ideg vagyok...Most mit tegyünk?


2011. febr. 24. 15:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat a fő mondatért.

Elutasították....

2011. febr. 24. 15:49
 2/16 anonim ***** válasza:
igazából nem tudsz mit tenni. esetleg megbeszélhetnéd valakivel hogy ő lépjen vissza és helyette te mehess.. nem tudom, én még nem jártam így.
2011. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Semmit sem tehetsz.A munkáltató rendelkezik a szabik 3/4-ével, a többivel Te.Én egybe kértem 2 hetet júliusra, mi Kenyába megyünk, rögtön beadtam szerintem elsőre, és oda írtam:Lefoglalt Nyaralás!A többi 10 napot nem is írtam be, adja ki amikor akarja.Így meg is adta a 2 hetet egyben.
2011. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁÁÁÁ itt senkivel nem lehet ilyet megbeszélni..Mindenki saját magával van elfoglalva..(legfeljebb a hátad mögött kritizálnak)Arról nem is beszélve,hogy fogalmam sincs ki mikor menne szabira..Nem kötjük egymás orrára
2011. febr. 24. 15:57
 5/16 anonim ***** válasza:
menj táppénzre. betegen nem várható el hogy dolgozz.
2011. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De itt az egész szabiddal ők akarnak rendelkezni..Nálunk nincs cégleállás..Voltaképpen azt mondják,akkor mész amikor akarsz,csak ha sokan jelentkeznek arra az időpontban akkor azok kapnak elsőbbséget akik előbb feliratkoztak rá.Én az elsők között iratkoztam fel..Mégis elutasítottak..Szerintem meg azért mert külföldi vagyok..
2011. febr. 24. 15:59
 7/16 A kérdező kommentje:
Itt nem írnak ki 3 hét táppénzre..Nem is úgy fizetnek..A táppénz ezért nem jó megoldás..
2011. febr. 24. 16:00
 8/16 anonim ***** válasza:
De kiírnak 3 hét táppénzre ha akarod. Miután felújítottuk a házat, sokat kellett takarítani, de mivel anyám dolgozott nem tudott. Így kiíratta magát két hét táppénzre. 21/L
2011. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja persze elment egy másik városba érte. Utána kell járni, hogy ki ad.
2011. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy szakaszokba írom, hogy de így jut eszembe :D Ő azt találta ki, hogy fáj a háta és elment egy gyógyközpontba.
2011. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!