Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utasította el a bökésem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasította el a bökésem? :' ( ( ( ( ( ( ( (

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki már egy ideje tetszik. Eddig 3x megböktem, ő 2x vissza. De amikor harmadszor böktem meg, ő már nem bökött vissza hanem ki-xelte, ez azt jelenti hogy idegesítem?? Ez most nagyon rosszul érintett, légyszi segítsetek. L/15
2011. jan. 15. 20:24
1 2 3 4 5
 21/48 kovpet ***** válasza:
100%
Nem bökött vissza, mert inkább szúrna :)
2011. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
mert megunta hogy böködöd....elég idegesítő tud lenni..sokszor már énis csak kinyomom ..xD
2011. jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
úristen ezen kilehet akadni?? én sose bökök vissza senkinek, szarok rá 14/F
2011. jan. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Igazábol én sosem értem mi értele van a "bökdösésnek". Valaki eltudná mondani?
2011. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim válasza:
100%

ha valaki megbök téged, akkor:

a) visszaböksz

b) arra kattintasz, hogy elrejtés (remove)

c) nem foglalkozol vele

Ha az elsőt vagy a másodikat választod, akkor folytatódhat a végtelen bökdösődés, de ha nem csinálsz semmit, akkor nem tud az a személy téged újra megbökni, amíg nem választasz vmit az első két lehetőségből. ez amúgy benne van a "Help Center"-ben is facebookon.

Amúgy ne aggódj, ha nem bök vissza, valószínüleg gyerekesnek tartja, de ha mégis visszabökött kétszer, akkor annyira biztos nem utál...

2011. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 Phoney ***** válasza:
100%
Ez tök komoly? Háromszor megbökted és egy sort sem írtál neki?:D Ülj le és gondolkozz az egész helyzeten. Sokat. De tényleg, jót akarok neked.
2011. jan. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
58%

paparoach:


szia. ez egy jó kérdés, de ha jól nézel ki, akkor irj bátran, és ha megböksz, én addig bökdöslek vissza, amig nem üvöltesz... ;)


15/F

2011. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

milyen nagy problémáid vannak !! Remélem ez lesz a legnagyobb az életedben hogy nem bökött vissza 3.ra...

Egyébként meg ha megmered bökni miért nem mert írni 1 mondatot legalább....

2011. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

ROFL ROFL ROFL

nemigaz hogy ma már egy 15 éves leányka csak a kibszott fészbúkon tud udvarolni -.-"""

2011. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
nem te idegesíted hanem a bökdösések. amúgy ne legyél már ilyen gyerekes hogyha nem bök vissza jaj akkor mi van.
2011. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!