Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nem tetszik nektek a szürke kisegér típusú lányok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 14:22
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

az emberek unalmasak??

lehet rólad is ezt mondják hisz te írtad hogy nem szeretsz beszélgetni az emberekkel vagyis visszahúzódó vagy.

A legtöbb ember igenis figyel az öltözködésére szereti a társaságot haverokat és szórakozni.Szval nem ők az unalmasak.....ezen gondolkozz el!!

2011. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

15:24 Te vmi pszichológus vagy? Csak nem rólam akarod írni a szakdolgozatodat?

Aki hasonló mint én töltse ki ezt a tesztet [link] kicsit sok kérdés van de megéri mert segít elfogadni magadat és megérteni (pszichológiai teszt féleség) a számot ami kijön keres rá a googleben. Pl: enneagram 4 típus (mint én :)

Hogy mit szeretek csinálni hát persze h vmi művész dolgot és ami közel áll a természethez.

2011. jan. 15. 19:23
 23/37 A kérdező kommentje:
L/20
2011. jan. 15. 19:25
 24/37 kovpet ***** válasza:

Te nem szürke kisegér vagy, hanem antiszociális és depressziós.

Üdv a klubban :)

2011. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

te egyáltalán nem vagy szürke kisegér.

szerintem pont a természeted érdekes, ilyen mūvész tipus.

az egyik legjobb barátnōm is ilyen(csaj vok).

vele sen volt könnyū barátkozni,soh de SOHA nem beszélt.

komolyan,azt hittem h néma.aztán egyszer tiszta szomorú voltam és ō odajött h mi a baj.akkorát néztem:D

azóta tök jóban vagyunk, és kezd megnyílni.

am van egy csomó pasi aki pont ezt szereti.

2011. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
nem vagyok depressziós!!! Csak örökké elégedetlen mert olyanokat akarok ami nem lehet és utálom ha befognak,mint pl most, mert szerdán vizsgázom:(
2011. jan. 15. 19:37
 27/37 anonim ***** válasza:

Milyeneket szeretnél, amelyek nem lehetnek?:)

Egyébként nem vagyok pszichológus, csak érdekeltél...

Ha pozitív neked, használhatod a szürke kisegér kifejezést, de szerintem ne tedd... Nekem egy uncsi, üres, buta ember jut eszembe róla, aki tehetetlen is. Szerintem te ennél több vagy...És nálam az is egy piros pont, hogy szereted a művészetet és a termézsetet is...Alkotni szoktál valamit??

Miből fogsz vizsgázni??? Nincs rád egy kicsit rossz hatással?? Egyébként sok sikert hozzá! Szorítok, hogy jól sikerüljön! A tesztet pedig megpróbálom kitölteni, habár...

2011. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Megpróbálkoztam a dolgokkal. Mindig szerettem az ilyen teszteket, csak kár, hogy hülye kérdések is vannak. Na mindegy. Küldöm az eredményt.
2011. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Értékelés

A Reformer Nagyon valószínű, hogy a személyiségednek van ilyen összetevője. 51

A Segítő Nagyon valószínű, hogy a személyiségednek van ilyen összetevője. 51

Az Eredményes Nagyon valószínű, hogy a személyiségednek van ilyen összetevője. 52

Az Individualista Nagyon valószínű, hogy vannak olyan problémáid, amelyek erre a típusra jellemzőek, esetleg a szüleid valamelyike ebbe a típusba tartozik. 44

A Vizsgálódó Nagyon valószínű, hogy a személyiségednek van ilyen összetevője. 56

A Lojális Nagyon valószínű, hogy vannak olyan problémáid, amelyek erre a típusra jellemzőek, esetleg a szüleid valamelyike ebbe a típusba tartozik. 45

A Rajongó Nagyon valószínű, hogy a személyiségednek van ilyen összetevője. 49

A Kihívó Nagyon valószínű, hogy a személyiségednek van ilyen összetevője. 52

A Béketeremtő Nagyon valószínű, hogy a személyiségednek van ilyen összetevője. 50


Valószínűleg a vizsgálódó típusba tartozol, a lojális színezettel. Az ebbe a típusba tartozók leggyakrabban a(z) 4., 6., 1. típusokkal téveztik össze magukat. A(z) 9., 3., 1. típusok képviselői viszont hajlamosak arra, hogy ilyen típusúnak azonosítsák magukat.

2011. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

bocs hát ez a tesztnem igazán vált be nálad :)

Amúgy nem igazán tartom magamat szürke kisegérnek csak a fiúk szeméből ezt olvasom ki. Átnéznek rajtam.

2011. jan. 15. 21:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!