Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szürke téli szombaton hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szürke téli szombaton hol lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Tudom "bárhol", de azért kíváncsi lennék hogy mik azok a helyek ahol fogékonyabbak a lányok az ismerkedésre, hol kevésbé.Az a gond hogy suliba nem szeretnék több ok miatt, partikra, bulikra ritkán járok.Nyilvános helyeken illik-e vagy nem? Mert tömegközlekedésen is nehézkes, nem hogy még pl. utcán, vagy olyan helyeken ahol mindenki rohan. A leszólítós dumák baromságok, nekem a szia bejön köszönésnek.Nincs jelenleg olyan lány ismerősöm akivel lehetne valami.Előre is kösz az építő jellegű válaszokat! 16f
2011. febr. 22. 21:45
 1/6 Futurare ***** válasza:
100%
Ma a buszon ismertem meg egy lányt, ő mutatkozott be. Furcsa mód puszit tudtam nyerni tőle fogadással. Már tudom, hogy egy rib@nc, de ez is mutatja a lehetőséget.
2011. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát pedig nem sok ötletem van személy szerint..

Jó alternatíva egy KULTÚRÁLT (!) bár, nem kocsma.. Am utcán leszólítás se rossz dolog csak legyél elég tökös + jó legyen a dumád :)

2011. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem venném jó néven ha utcán odajönnének hozzám... általában rohanok, fáradt vagyok, nem azért vagyok ott mert jól érzem magam, csak közlekednem kell nap mint nap. viszont estefelé bármilyen szórakozóhelyen/bárban/kocsmában szívesebben fogadom a közeledést, mert akkor nem rohanok sehova és kikapcsolódni mentem. ha pedig csajokkal, akkor még valószínűbb h épp pasim sincs:) 17/l
2011. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a világos nyári bulikban
2011. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én utcán szoktam. Úgy 3-ból 1 áll meg beszélgetni, és közülük mondjuk 5-ből 1 ad a végén számot. De teljesen mindegy hányan hajtanak el, ha 1 óra múlva találkoztok már akkor sem fog megismerni :D
2011. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy jó meleg plázában
2011. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!