Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randim lesz egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lesz egy csajjal szombaton, mi segítene most rajtam? Fontos

Figyelt kérdés
Múlt héten csütörtökön jött ki a számra 3 elég szép darab herpesz .. :S igaz,ahhoz képest,hogy nem sok idő telt el már elég jól gyógyulnak,viszont szombaton randim lenne egy lánnyal,ezért addigra szeretném teljesen eltűntetni,tudna valaki segíteni,hogy milyen zöldség,gyümölcs ( nehezen beszerezhető nem kell, valami egyszerűre gondoljon mindenki légyszives ) segíthet a bőr gyors regenerálódásában,illetve,hogy végülis már a herpesz szárad le,tehát az utolsó stádiumban van,érdemes még ilyenkor kenőcsökkel kenegetni,vagy az már nem gyorsítja a gyúgyulást,inkább késleltetné,mert végülis nem levegőzik ugyanúgy az érintett bőrfelület ha be van kenve
2011. szept. 5. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szifiliszed nincs?
2011. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De az is van ...

Értelmes válaszokat légyszíves

2011. szept. 5. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Zovirax kenőcs 2 nap alatt eltüntette az egészet, remélem neked is segít :)
2011. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szombatra gyönyörű szépen el fog múlni zovirax kenőccsel. Nyoma se lesz.
2011. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek is szokott lenni herpesze, és ő valamit mindig rá ragaszt, amitől 2-3 nap alatt szépen elmúlik neki. Elmész 1 gyógyszertárba, és ott biztos tudnak segíteni. Ha meg valami olyat akarnak ajánlani, amit már próbáltál és nem vált be, akkor egyszerűen csak kérsz valami mást. Ma már nagyon sok minden van (tapaszok és kenőcsök), amik segíthetnek, és még megfizethető az áruk is. :)

Esetleg próbálkozhatsz nagyobb cink illetve C-vitamin bevitellel... mert ha jól tudom, a cink segíti a seb gyógyulását, bár ebben nem vagyok nagy szakértő, és nem tudom mennyire lenne hatásos szerepe a herpesz gyógyulásában... de egy próbát ez is megér, ha más nincs. :)

2011. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is a zovirax a nyerő :)
2011. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De 3 rom hawer az rideg!!
2011. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!