Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nem tetszik nektek a szürke kisegér típusú lányok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 14:22
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Imádom a tisztaságot persze h fürdök napjában 3X lemossam magamról a láthatatlan koszt és amúgy is nagyon szeretek fürödni. De rendetlen vagyok hiszen nem érdekel h mi van körülöttem.

Nem szeretem az emberi közelséget a nyálat ha puszit adnak ha ölelgetnek.

Azért nem szeretem az embereket mert nem értenek meg és unalmasok...

De viszont a csalásomat imádom

Félek a sötétben ;)

2011. jan. 15. 15:12
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért te is beláthatod, hogy veled elég nehéz megismerkedni.
2011. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Most kaptál egy piros pontot, nem mintha számítana:)

De azt nem írtad le, hogy hány éves vagy...

Tudom, hogy illetlenség nőtől ilyet kérdezni, de jó lenne tudni...Komolyan.

Egyébként, ha unalmasak az emberek, akkor miért akarsz tetszeni nekik?? Miben nem értenek meg téged? Pl?

Miből derül ki, hogy nem értenek meg?? Ja, most jut eszembe, arra sem válaszoltál, hogy mit szeretsz csinálni.

2011. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

nem olvastam végig de :

bele fér :D miért is ne :D igazából nekem nincs ideálom :D 1 a lényeg :D legyen érdekes [igen érdekes :D ] -> m1 hogy miért :D ha azért mert 1 szakadt punk [vagy nem annyira szakadt de punk :D] jöhet ha azért mert enyhén lökött :D jöhet stb :D szürke kisegér meg nem létezik :D csak akad vmi érdekes mindenkiben :D kérdés hogy az adott pasit az az érdekesség le köti e


19F

2011. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Imádom a tisztaságot persze h fürdök napjában 3X lemossam magamról a láthatatlan koszt és amúgy is nagyon szeretek fürödni. De rendetlen vagyok hiszen nem érdekel h mi van körülöttem.

Nem szeretem az emberi közelséget a nyálat ha puszit adnak ha ölelgetnek.

Azért nem szeretem az embereket mert nem értenek meg és unalmasok...

De viszont a csalásomat imádom

Félek a sötétben ;)


ahune a lelki társam XD az emberek hülyék és unalmasak :) 1 sec keresem az eljegyzési gyűrűt XD


19F

2011. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

am a gyengébbek kedvéért a hűvös és a flegma nem 1 és ugyan az :D

am meg ha jól áll neki miért ne legyen köcsög :D végül is az se uncsi :D küzdést kívánok diszharmóniát :D

19F

2011. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

A férfiak szeretnének egy szürke kisegeret, mint a filmekben: gyönyörű, le..om tipus, és persze senki másnak nem tűnik fel a szépsége.

A valóságban viszont aki szép, az semmi pénzért nem viselkedne kisegér módjára. A kisegerek pedig nem véletlenül azok, mert ha szépek lennének vagy érdekesek már rég annyira körül rajonganák őket a férfiak, hogy nem lennének többé azok. Aki kisegérre vágyik, az csak lusta, vagy fél versenybeszállni egy szép lány kegyeiért.

2011. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
A kérdés hülye, már bocs, mert lehetne olyan hogy nekem egy lány 10/10-re tetszene, viszont lehet hogy másnak 10/6-ra, vagy fordítva, szóval érted, biztos van néhány olyan ember is akik veled járnának legszívesebben az egész világon, csak hát, csak hát igazából lehetetlen lenne kivitelezni, hogy mindenki találkozzon mindenkivel a világon, érted.
2011. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem akar maga mellé egy depresszív fost.
2011. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!