Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szerelmes vagyok, de. (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy beleszerettem egy énekesnőbe (Janicsák Veca) és lehet hogy ez egy kicsit furán hangzik, meg butaság, de már nagyon nem bírom tovább, sokan mondják, hogy majd kinövöm, de én nem úgy érzem. Hamarosan bekattanok.. :D Szerintetek mit tegyek? Igazából a baj a korkülönbség meg az, hogy még soha nem találkoztam vele, és valahogy sose jön össze. :S

12/F

Légyszi bunkó válaszokkal kíméljetek. :)

Előre is köszönöm :)


2011. jan. 14. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nem találkoztál vele és valahogy még sose jött össze . mert próbálkoztál xD?


ez igen gázos !! már látom magam elött a blikkben főcim :


Janicsák Veca összeszűrte a levet egy 12 évessel.

Vajon teherbe esett ?Mit szól ehez a rendőrség és a fiú családja ?

Csak itt csak most 4!4!!négynégy!

2011. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
menny el a wc-re vigyél magaddal egy play-boy - t és verd ki egyből nem fogsz rá gondoloni ...
2011. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A te korodban én pl. odavoltam Selena Gomez-ért. Nem volt meg köztünk az a vonzalom. Vagyis nem is szeretett. Najo nem is tudta hogy létezek egyáltalán.xDxD A lényeg,hogy probálj másra gondolni. Nemhiszem el hogy nincs egy lány akibe szerelmes lehetnél. Nem kell itt recskázni... playboy.. Csak 12 éves. Ne ilyeneket tanácsoljatok neki-.-
2011. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ilyen idosn nekem is mindig a nagy starok tetszettek. Es tudod, miert? Mert nem ismered oket es olyan kepet tudsz megalkotni roluk, amilyet te szeretnel (ezt belsore ertem). Lehet, hogy a tv-be kedves, aranyos,vicces, de a valo eletben mas... En is kinottem es te is ki fogod ezt noni. Erre masat nem igazan lehet mondani. Keress valakit a barati korodbol, aki tetszik... Mert tudom, hogy faj, de valoszinuleg Janicsak Veca neked csak egy alom marad....

Tapasztalatbol mondom, hidd el!

18L

2011. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!