Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok bele de megis ugy erzem kopnia kellene? 13 vagyok.

Figyelt kérdés

Anyum szerint tetszem neki es en is erzem,hogy velem maskepp banik,mint a tobbi csajjal.Mikor probal velem beszelgetni mindig total hulyet csinal magabol a tobbiek elott.En uj vagyok a suliba es mar az elso nap ota eszrevettem,hogy ez a srac folyton bamul es mosolyog,eloszor azt hittem azert nez mert uj vagyok.Csak az a baj,hogy van egy haverja aki szinten belemesett csak en azt a sracot gyulolom mert nagyon szemet a lanyokkal szemben ezert az osszes lany utalja.Es mikor ezzel a sraccal van(folyton vele van,nagyon jo baratok,van olyan oram ahol minketten ott vannak akkor neha egyutt szekalnak)de akkor teljesen mas,kedvesnek-kedves,udvarolni-udvarol csak kicsit "undoritobb" modon ami sokszor nagyon nem tetszik nekem.Viszont ha nincs ott a szoke(a masik akit nem kedvelek)akkor nagyon kedves,nem tudja mit csinal,hebeg-habog,enekli a nevem,egyszer IT-n(szamitogepes ora)kozel kellett ulni a tanarhoz mert be akart mutatni valamit es en hatul ulten egyedul a bnom mogott es O odajott hozzam es mellem ult (mar kb 4-5 honapja ismertuk egymast)es bemutatkozott es nyujtotta a kezet kezfogasra utana meg elkezdte nyomni a dumat 1000-el,hogy milyen gyakori neve van,h milyen sok James nevu haverja van,meghogy mennyi James-et ismer,meg elmondta a legjobb haverja nevet de ezt mind 1 huzamba kb 10 mp alatt,en meg csak neztem es bologattam.Aztan 3 nap mulva megint kezet akart fogni de akkor ugy jott oda koszonni,hogy hi!es mutatta a keztet.Aztan felszedett egy csajt kb 2 nap alatt ami miatt en mar nem erdeklodtem iranta es nem bamultam stb,amit o eszrevett de o ugyanugy bamult csak en mar nem ot.De ha jol tudom most dobta a csajt es megint elkezdett udvarolni es meg ugyanugy bamul.Viszont valamelyik nap nagyon megbantott a szoke tarsasagaban mivel azt hitte,hogy nem ertem amit mond csak utana jott ra,h ertem,akkor elpirult,hebegett-habogott es probalta kihuzni magat,hogy hat nem ugy gondoltam csak ugy latszott stb,de en csak azt mondtam neki,hogy fordulj elore!!Nah,ezert utalom,ha a szokevel van.Most felejtsem el?Anyum szerint ahogy elmondtam neki utana volt lelkiismeret furdalasa,megaztan hadart stb.Szerelmes egyaltalan?


U.I.:Bocsi,nincsenek ekezetek a laptopomon!:(


2010. márc. 6. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szánalom...
2010. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az
2010. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
óvoda...
2010. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ikszdé
2010. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon fiatal vagy ez nem szerelem ez fellangolas a reszedröl...A srac meg meg gyerek mit akarsz vele kezdeni szerintem kicsit hanyagold a dolgot raersz meg egy ket ev mulva.tudnod kell hogy a sracok mindig 3 evvel agyilag levannak maradva a csajoktol.egy 13 eves sractol nevarj tobbeet mert meg gyerek.
2010. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemhiszem el hogy elolvastam, de tényleg végigolvastam :D tapsvihart akarok !!! :) Ennyi idősen így mennek a dolgok semelyikőtök se tudja mit akar ha összejönnél vele lehet 3 nap múlva egy másik csajt is piszkálna és még féltékeny lennél rá és szakítanátok aztán mégse a végtelenségig
2010. márc. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!