Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szerelmes vagyok, de. (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy beleszerettem egy énekesnőbe (Janicsák Veca) és lehet hogy ez egy kicsit furán hangzik, meg butaság, de már nagyon nem bírom tovább, sokan mondják, hogy majd kinövöm, de én nem úgy érzem. Hamarosan bekattanok.. :D Szerintetek mit tegyek? Igazából a baj a korkülönbség meg az, hogy még soha nem találkoztam vele, és valahogy sose jön össze. :S

12/F

Légyszi bunkó válaszokkal kíméljetek. :)

Előre is köszönöm :)


2011. jan. 14. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mégis milyen tanácsot adjak? Ez természetes a te korodban, ezt hívják szalmaláng szerelemnek:) Nyugi, el fog múlni, amilyen könnyen jött, olyan könnyen megy majd, pont ezért szalmaláng szerelem :)
2011. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából mindenkinek az életében van ilyen időszak és nincs ezzel semmi baj. Nem hiszed el, de tényleg ki fogod nőni ha majd egy valós, elérhető lány fog megtetszeni.


L/19

2011. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Máris küldjük Vecát egy forgatócsoporttal, ne mozdulj, maradj ott ahol vagy! :)
2011. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi, még jöhetnek válaszok. :D

Utolsó, először kajak azt hittem nem viccelsz. xDDD

2011. jan. 14. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:

Eggyet értek az előttem szólókkal.

Majd egy elérhtő lánnyal kb 1,2 év mulva elfelejted ,ha addig nem mulna el:)

2011. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De már annyira szenvedek, nem tudom 1percre se elfelejteni :D Semmire nem tudok figyelni :D megőrülök xD
2011. jan. 14. 22:26
 7/14 anonim válasza:
1 hét múlva nem ezt fogod már gondolni
2011. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szeptember óta ezt érzem :/
2011. jan. 15. 09:32
 9/14 anonim ***** válasza:
én 10 éve vagyok szerelmes jennifer anistonba:S tesó sokat fogsz mégszenvedni
2011. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nos én a helyedben keresnék egy veled korabeli lányt aki hasonlít a kiszemelt személyre!!!

12évesen még nem hinném hogy tudnád hogy mi is igazából az igazi szerelem!!!!de ne izgulj lesz még rá elég időd megtapasztalni!!!

2011. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!