Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lennék belé? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciaara kérdése:

Szerelmes lennék belé? Úgy érzem nélküle nem teljes az életem.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 18 éves leszbikus lány vagyok. Elkezdtem ismerkedni egy társkeresőn, majd megismertem egy lányt. Kb. egy hónapja msnezünk, de nem is beszéltünk sokat. Mégis úgy érzem nekem Ő kell. Bármit megtennék, hogy láthassam élőben. Mert nem a közelbe lakik, de mégis úgy érzem, akár most beülnék a kocsiba és megkeresném. Mindennap legalább 2szer megnézem az összes képét. Ha lassú számot hallok Rá gondolok, hogy most milyen jó lenne átölelni, ha vidám/pörgősebb számot, akkor is rá gondolok pl. milyen jó lenne együtt partyzni most erre a számra. MINDIG Ő JÁR A FEJEMBEN. Lehetséges, hogy annyira megfogott a személyisége, hogy beleszerettem volna? És szerintetek, hogy mondjam el neki, hogy mennyire fontos már most nekem? Vagy majd ha élőben találkozunk, akkor éreztessem ezt vele? Vagy mit tegyek? Jelenleg csak szenvedek, mert annyira hiányzik, nem találkoztam még vele, nem ismerem, de érzem, hogy vele lenne teljes az életem.


Előre is köszi a válaszokat/meglátásokat!


2010. aug. 10. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, lánnyal ismerkedtem, teljesen belezúgtam a személyiségébe így virtuálisan, de aztán jól pofára estem, mert élőben nem is olyan volt. Egyébként a képein meg tök jól nézett ki, élőben meg egy csőd volt. Szerintem ne éld bele ennyire magad, inkább nyugodj le, találkozz vele és majd meglátod, hogy milyen.

16L

2010. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Igen, nekem is megfordult már a fejembe, hogy így most mindent megtennék, hogy együtt legyünk, Ő meg nem igazán. De ha megtalálkoznánk akkor fordítva lenne vagy nem akarnék vele többet talizni stb. De akkor is nehéz. :S na majd beszámolok, ha megtörtént a találka! Köszi még1szer, hogy megírtad a saját tapasztalatod!
2010. aug. 11. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!