Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 17 éves srác vagyok.

Még december elején közelebb kerültem egy lányhoz mint barát, előtte is ismeretem csak nem voltak beszélgetések köztünk. December óta, nem is tudom, röviden annyi hogy szerintem beleszerettem. Igaz ő csak 14 éves, de engem igazából ez nem zavar, vagy talán ez a rész csak azért aggaszt mert esetleg pedofilnak nézhetnek vagyhát :S

Fő gondom hogy nem merem vele közölni hogy szeretnék tőle valamit. Félek hogy megsértődik nem leszünk már ezután barátok meg eltávolid tőlem.

Volt már barátnőm nem is egy, de hasonlót meg egyik iránt sem éreztem. Kész káosz van a fejemben. Csajos kérdésekben mindig tudtam mit tegyek, döntsek:S


Várom normális válaszotakat! köszi


2011. jan. 12. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

tedd fel a tündérmacko.info -ra alias pedomacira vigasztald meg aztán aggyáneki :D

amugy meg szilvásbuktát mert azt szeretem !

2011. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, beszélj vele őszintén,ha ő is szeret, nyert ügyed van, ha nem akkor meg így a jobb, mert később még jobban fájt volna...
2011. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kidori válasza:


Figyi haver menni fog. Lássuk. A korkülönbség nem nagy, viszont tudnod kell hogy előbb utóbb a csajhoz közeledned kell. Azonban az is jó ha tudod hogy ha nem tetszel neki ugyis lapátra tesz ha meg igen akkor benne lesz a dolgokban. Sok sikert.

2011. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen. Döntenem kell és egyben lépni is.

Remélem a hétvégén már el tudom neki mondani.

2011. jan. 12. 22:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!